Bücher: Religion

Zahl der Lose: 112

Gyász-beszéd mellyet Romában O'Connell Dániel (mint a szabadság bajnoka) fölött P. Ventura Joachim St. Andrea della Valle-ban tartott. A szerző előszava- s jegyzeteivel magyarra fordítva. Veszprém, 1848, Ramasetter Károly. Papírkötésben, kopottas állapotban.
24406.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Viktor Kicsera et al: A Habsburg egyház. A munkácsi görög katolikus egyházmegye az osztrák uralom alatt (1771-1918). Ungvár, 2018, V. Pagyak Kiadója. Kiadói papírkötés.
24407.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Barna Gábor (szerk.): Boldogasszony. Szűz Mária tisztelete Magyarországon és Közép-Európában. Szeged, 2001, Néprajzi Tanszék. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24408.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Szemelvények a kalocsai növendékpapság Szent-Ágoston-Egyletének munkálataiból. Kalocsa, 1885, Malatin Antal Könyvnyomdájából. Kiadói egészvászon-kötésben. Volt könyvtári könyv
24409.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Zoványi Jenő : Magyarországi Protestáns Egyháztörténeti Lexikon, Bp., 1977, Magyarországi Református Egyház. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
24410.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Resolutiones seu decreta authentica Sacrae Congregationis Indulgentiis Sacrisque Reliquiis : praepositae ab anno 1668 ad annum 1882. Ratisbonae, 1883. Félbőr kötés, festett lapélek, kopottas állapotban.
24411.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából növekedett arany-korona, azaz különféle válogatott ájtatos szép imákból, lelki fohászkodásokból, elmélkedésekből, dicséretekből és szívbeli indulatokból készítetett imádságos könyv, melyet a keresztény híveknek buzgó lelkük javára, s a jó pályafutás boldog koronájának elnyerésére, szorgalmatos munkájával szerzett Óvári s Szent-Miklósi - - , Apponyi Miklós özvegye. Budán, 1869, Magyar Kir. Egyetemi Nyomda, [8]+363+[5] p. Aranyozott egészvászon-kötésben, foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
24413.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Litterae Circulares ad venerabilem clerum almae diocesis Jaurinensis. Dimissae anno Domini 1864. Jaurini, Typis Victoris Sauervein. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
24414.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
P. Szeghy Ernő: Gondolatok az élet késő alkonyán. A Szűzanya testvéreinek! 4. H.n., Szent Gellért Kiadó és Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24415.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3 db - Szabó Ferenc: A teológus Pázmány + Jézus Krisztus megközelítése + Napfogyatkozás. Kereszténység és modernség. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24416.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Praeorator, azaz kézikönyv az előimádkozó lelkészek számára. Az Esztergom-Főegyházmegyei Főhatóság jóváhagyásával. Esztergom, 1900, Nuzárovits Gusztáv. Kiadói egészbőr kötés, gerinc sérült, színezett lapélek, kopottas állapotban.
24417.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Balits Antal Nagyböjti Sz. Beszédek. Győr, 1890, Polgár Bertalan. Felvágatlan. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
24418.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF