Es ist zu lizitieren
24413.
Bücher: Religion
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából növekedett arany-korona, azaz különféle válogatott ájtatos szép imákból, lelki fohászkodásokból, elmélkedésekből, dicséretekből és szívbeli indulatokból készítetett imádságos könyv, melyet a keresztény híveknek buzgó lelkük javára, s a jó pályafutás boldog koronájának elnyerésére, szorgalmatos munkájával szerzett Óvári s Szent-Miklósi - - , Apponyi Miklós özvegye. Budán, 1869, Magyar Kir. Egyetemi Nyomda, [8]+363+[5] p. Aranyozott egészvászon-kötésben, foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |