Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 48

Julio Fernández Sáez (1924-) (1924-): össz. 13 db ex libris és kisgrafika (3 db paszpartuban). Klf. technikák, papír, jelzett a nyomaton, közte 4 db ceruzával jelzett, klf. méretekben.
11144.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Irma Kühnemann. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton. 12x9 cm
11145.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Franz von Bayros (1866-1924): Ex-libris dr. Reich Milton Oszkár. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11,5×9 cm
11146.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Sassy Attila (1880-1967): Ex libris Desiderius Réz anno sancto MCMXXXVIII (1938). Klisé, papír, jelzett a klisén, 8x5,5 cm
11147.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Sassy Attila (1880-1967): Ex libris Mészárosék. Klisé, papír, jelzett a klisén, lap alja kissé elszíneződött, 8,5x6 cm
11148.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2 db ex libris: Varga Nándor Lajos (1895-1978): Ex libris Kőrösi Lajos. Fametszet, papír, jelzett. 12x7 cm és Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Ex libris Losonczi Pál. Rézkarc, papír, jelzett, 11x6 cm.
11149.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
5 db 18. századi rézmetszetű, címeres ex libris, részben sérült és foltos, 8x6 cm körüli méretekben
11150.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Alfredo Guido (1892-1967): Ex libris Joaquin V. Gonzalez (könyvjegy, judaika, szvasztika ábrázolással). Klisé, papír, jelzés nélkül. 7,5x5 cm
11151.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Antonio Ollé y Pinell (1897-1981): össz. 10 db ex libris (3 db paszpartuban), közte 2 db erotikus. Fametszet, papír, mindegyik jelzett, 7,5x4,5 és 9,5x11 cm közötti méretekben.
11152.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Antonio Ollé y Pinell (1897-1981): össz. 8 db ex libris (2 db paszpartuban). Fametszet, papír, kettő kivételével mindegyik jelzett, klf. méretekben.
11153.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Aubrey Beardsley (1872-1898) Erdey Aladár ex libris Klisé, 10,5x6 cm
11154.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Buday György (1907-1990): 7 db kisgrafika és ex libris, klf. technikák, papír, részben jelzett a metszeten, klf. méretekben.
11155.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen