Es ist zu lizitieren
11144.
517. Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Ex libris - Kleingrafik
6 500 HUF
17,62 EUR, 20,31 USD
6 500 HUF
Julio Fernández Sáez (1924-) (1924-): össz. 13 db ex libris és kisgrafika (3 db paszpartuban). Klf. technikák, papír, jelzett a nyomaton, közte 4 db ceruzával jelzett, klf. méretekben.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |