Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 48

Buday György (1907-1990): Kellemes húsvéti ünnepeket kíván Buday György, 1933. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 10×7 cm
11156.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
11157.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Conrád Gyula (1877-1959): Ex libris Victor Kühnemann. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, apró lapszéli szakadással, 17×13 cm
11158.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dániel Viktor (1926-2001): Ex libris Bali Ferenc, Tihany, a Zenei Napok emlékére. Rézkarc, papír, jelzett, 11×5 cm. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 8x6 cm
11159.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Enric Cristofor Ricart i Nin (1893-1960) : össz. 6 db ex libris (2 db paszpartuban). Fametszet, papír, jelzett a metszeten, klf. méretekben.
11160.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Ex libris Kuzma Róbert. Klisényomat, papír, jelzés nélkül. Felső sarkaiban vágott. 5x7 cm
11161.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ex libris Rákos Éva, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 6x5 cm
11162.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ex libris terv (Bábel tornya). Tus, papír, jelzés nélkül. Foltos. 14x10,5 cm
11163.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ex libris terv. Tus, papír, jelzés nélkül. 10,5x8 cm
11164.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Fery Antal (1908-1994): 12 fametszet. Fametszet, papír, mindegyik jelzett a metszeten. Debreceni Pedagógus Művelődési Ház, Ajtósi Dürer Exlibrisgyűjtő Köre kiadása. Közte Ex libris Gorka Géza, ex libris Zsivótzky Gyula stb. Eredeti kiadói, számozott (062/150 sz.) mappában. Lapméret: 20x12,5 cm. Komplett!
11165.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Feszt László (1930-2013): Ex Libris Szánka Rózsa. Rézkarc, mezzotinto papír, jelzett, 5x4 cm.
11166.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gyulai Líviusz (1937-): Ex Libris Ujszászi Róbert. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 17×12 cm
11167.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen