Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 48

Jelzés nélkül: Ex libris Carolus Kovrig (Kovrig Károly könyvjegy). Klisé, papír. 8x3 cm
11168.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Julio Fernández Sáez (1924-): össz. 6 db ex libris és kisgrafika (2 db paszpartuban), közte egy db erotikus. Klf. tchnikák, papír, jelzett a nyomaton, klf. méretekben.
11169.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kisgrafika folyóirat 1992-1994, komplett évfolyamok. A tételhez tartozik az 1994. évi különszám. Kiadói papírborítóban, többségében jó állapotban.
11170.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kisgrafika folyóirat 1972-1974 és 1975-1977, komplett évfolyamok. Félvászon kötésekben, jó állapotban.
11171.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kozma Lajos (1884-1948): Gábor Ignác könyve (szecessziós ex libris). Klisé, papír, jelzett a klisén, 9×10 cm
11172.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Kos- vagy zergefej (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 8x6 cm
11173.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
König Róbert (1951-2014): Cornwalltól Edinburgh-ig 1987. Grafikai epigrammák. Bp., 1987., Kisgrafika Barátok Köre, 20 t. Fametszet, papír, mindegyik ceruzával jelzett. Számozott, 10. számú példány. Kiadói papírmappán apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. Komplett, hiánytalan!
11174.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Lajos Ferenc (1912-1998): 24 db ex libris. Nyomat, papír, részben jelzett a nyomaton. Karton tokban. 14x10 cm
11175.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
11176.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lajos Ferenc (1912-1998): Ex libris Papp Mária (ex libris terv). Tus, papír, jelzett. 10x6 cm
11177.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Michel Fingesten (1884-1943): Ex libris Doctor iuris Lustig. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 16x8,5 cm
11178.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Michel Fingesten (1884-1943): Ex libris Lustig István. Rézkarc, papír, jelzett. 7x5,5 cm
11179.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen