Es ist zu lizitieren
11169.
517. Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Ex libris - Kleingrafik
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Julio Fernández Sáez (1924-): össz. 6 db ex libris és kisgrafika (2 db paszpartuban), közte egy db erotikus. Klf. tchnikák, papír, jelzett a nyomaton, klf. méretekben.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |