Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 48

Nagy László Lázár (1935-2019): Gulyás Mihály fantasztikus könyveiből (ex libris). Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán Szíj Rezső gyűjteményéből bélyegzéssel, passzpartuban, 11×7 cm
11180.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Radványi Román Károly (1900-1957): Ex libris Lustig István (héber feliratú judaika könyvjegy). Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 9x7,5 cm.
11181.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Radványi Román Károly (1900-1957): Zsidó írók könyvtárából, dr. Lustig István ügyvéd (judaika ex libris), 1935. Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. 9,5x7,5 cm.
11182.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
11183.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sassy Attila (1880-1967): Ex libris Adalberti Lékó, 1914. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10x7,5 cm
11184.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Sinkó Károly (1910-1967): Szent Ferenc, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 14,5x10 cm
11185.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Turi Tóth Tibor (1931-1977): Ex libris Mme. Gabriella Tóth, 1976. Linómetszet, papír, jelzett. 12x6,5 cm
11186.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
UJ vagy JU jelzéssel: Ex libris Nelca. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 10×7 cm
11187.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Valerio Fraschetti (1910-1977): Ex libris Ing. Gianni Mantero. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 17,5x11,5 cm
11188.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Vén Zoltán (1941- ): A bolond is eljut a mennyek országába..., Eötvös Gimnázium IV c., 25. jubileum 1986.V.30, Császár Kert. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (37/40), 11,5×8 cm
11189.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Ex libris L. Fellegi. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 7x4,5 cm
11190.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Kisgrafika (Glory to the god...), 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 10,5x4,5 cm
11191.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Bietende Frist: 22 Januar, 19:10 Uhr!

Besichtigung: 19 bis 22 Januar
Abholung: 26 Januar
Zahlungsfrist: 6 Februar
Zahlungseingang: 11 Februar

Öffnungszeiten: Mo.-Do.: 12-17 Uhr

  Veranstaltungen