Es ist zu lizitieren
11158.
517. Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Ex libris - Kleingrafik
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Conrád Gyula (1877-1959): Ex libris Victor Kühnemann. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, apró lapszéli szakadással, 17×13 cm
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |