Es ist zu lizitieren
11150.
517. Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Ex libris - Kleingrafik
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 HUF
5 db 18. századi rézmetszetű, címeres ex libris, részben sérült és foltos, 8x6 cm körüli méretekben
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |