Aranyszájú Szent János értekezése a papi méltóságról. Ford.: Bölcskei Lajos. Szeged, 1928, Szegedi Kat. Tudósító, 164 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Kopsz, Joannem [János]: Presbyter dioecesis sabariensis in synodali examine seu compendium theologiae dogmaticae, moralis, pastoralis et juris ecclesiastic cum appendice de concilio tridento per: - Sabariae [Szombathely], 1855. Emerici Bertalanffy ny. [8], 124, 160, XVI, 183, [1], [2], 217,p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben.
Balázs Károly: Isten rejtőzködő barátai. Szúfi történetek, tanítások és mondások. Vál. és ferengi nyelvekből fordította: - -. DEDIKÁLT! Bp., 2012, Szent Gellért Kiadó és Nyomda. Kiadói
A protestantizmus Magyarországon. I-II. rész. (Egy kötetben.) Történeti és helyzetrajz. I. rész.: S. Szabó József: A protestantizmus Magyarországon. II. rész.: Baltazár Dezső-Czeglédy Emánuel et alii: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életben. Sajtó alá rendezte: Vida Gyula. Bp.,1928, Bethlen Gábor Szövetség. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, felső festett lapélekkel, kopott borítóval.
Dr. Pfeiffer Miklós: A Domonkosrend magyar zárdáinak vázlatos története. Jegyzetekkel bővített különkiadás ,,A Szent Domonkos-Rend multjából és jelenéből" c. emlékkönyvből. Kassa, 1917, Szent Erzsébet-ny., 111 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül jó állapotban.
Képes missió-könyvtár a kath. nép. számára. 1899. XV. évfolyam. Nagyvárad, 1899, Szent László Nyoma-Rt., 189+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, szakadt címlappal.
Csernoch János: Simor János szent beszédei. Esztergom, 1892., Buzárovits Gusztáv, 1 ( Simor János, címkép) t.+XXI+2+487 p. Korabeli félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, , intézményi és névbélyegzőkkel,