Bücher: Religion

Zahl der Lose: 97

Aranyszájú Szent János értekezése a papi méltóságról. Ford.: Bölcskei Lajos. Szeged, 1928, Szegedi Kat. Tudósító, 164 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
24053.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Stollberg, Friderici: Dissertationes succinctae peculiarium quaestionum... Eger, 1806. Typis Lycei Archi-Episcopalis, 135p. Korabeli, foltos egészvászon kötésben
24054.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
24055.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Balducci, Corrado: Sátánizmus és rockzene. Fordította: Komlósi Éva. Pannonhalma, 1992, Bencés-Piemme Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24056.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Balázs Károly: Isten rejtőzködő barátai. Szúfi történetek, tanítások és mondások. Vál. és ferengi nyelvekből fordította: - -. DEDIKÁLT! Bp., 2012, Szent Gellért Kiadó és Nyomda. Kiadói
24057.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Mohl Adolf: Betegek könyve. Lelkipásztorok, betegápolok és a betegek használata. Bp., 1902, Szerzői,(Szent-István-Társulat-ny.), 431 p. 2. kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, foltos címlappal, régi intézményi bélyegzéssel.
24058.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Thubten Samphel: Tibet dalai lámái. Ford.: Narancsy Gábor, Rab Zsuzsa. Bp., 2003, Officina '96. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Philip Wilkinson: A buddhizmus. Ford.: Káldos Zsolt. Szemtanú. Bp., 2004, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
24059.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
A protestantizmus Magyarországon. I-II. rész. (Egy kötetben.) Történeti és helyzetrajz. I. rész.: S. Szabó József: A protestantizmus Magyarországon. II. rész.: Baltazár Dezső-Czeglédy Emánuel et alii: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életben. Sajtó alá rendezte: Vida Gyula. Bp.,1928, Bethlen Gábor Szövetség. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, felső festett lapélekkel, kopott borítóval.
24060.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Dr. Pfeiffer Miklós: A Domonkosrend magyar zárdáinak vázlatos története. Jegyzetekkel bővített különkiadás ,,A Szent Domonkos-Rend multjából és jelenéből" c. emlékkönyvből. Kassa, 1917, Szent Erzsébet-ny., 111 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül jó állapotban.
24061.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Képes missió-könyvtár a kath. nép. számára. 1899. XV. évfolyam. Nagyvárad, 1899, Szent László Nyoma-Rt., 189+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, szakadt címlappal.
24062.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Egyházművészeti Lap. Szerkeszti Dr. Czobor Béla. V. évfolyam, 1884. 384p. Egészvászon kötésben
24063.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
24064.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen