Bücher: Religion

Zahl der Lose: 97

Eliade, Mircea: Shamanism. Archaic Techniques of Ecstasy. Princeton and Oxford, Princeton University Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24041.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Piero Verni - Andrea Pistolesi: Buddha földjén. Ford.: Zöldi Mihály. Vallások világa. Bp., 2003, Merhavia, 224 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24042.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Erdő Péter: Az élő egyház joga. Tanulmányok a hatályos kánonjog köréből. Bp., 2006, Szent István Társulat, 544 p. Kiadói kartonált papírkötés, karcos kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
24043.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
24044.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Barsi Balázs - Telek Péter-Pál: Mélység a mélységet 1-4. hn, én., EFO. Kiadói papírkötések, a 2. kötetben több, a 1., 3., 4. kötetben minimális aláhúzásokkal, volt könyvtári példány.
24045.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Huszár Gál: A keresztyéni gyülekezetben való isteni dicséretek. facsimile kiadás Borsa Gedeon kísérőtanulmányával. Bibliotheca Hungarica Antiqua IX. Bp., 1975. Akadémiai Kiadó. Kiadói egészbőr-kötés,
24046.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
24047.

Peter Kónya, Csepregi Zoltán (szerk.): Sto Knazskych Biografií Johanna Samuela Kleina/Johann Samuel Klein Száz Lelkészi Életrajza (szlovák-magyar). Eperjes, 2015,
Vydavatel'stvo Presovskej univerzity. Kiadói kartonált papírkötésben.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Goldziher Ignác: Előadások az iszlámról. Ford.: Heller Bernát. Bp., 1912, MTA (Hornyánszky-ny.), VIII+413+(3) p. Első magyar kiadás. Modern egészvászon-kötés, az eredeti papírborító felhasználásával
24048.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1843-1875 Régi német nyelvű imakönyvek, 2 db, az egyik díszes fémveretekkel és kapoccsal, aranyozott egészbőr-/egészvászon-kötésben, ázásnyomokkal.
24049.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nitzsch, Friedrich August Berthold: Lehrbuch der evangelischen Dogmatik. Sammlung theologischer Lehrbücher. Freiburg im Breisgau-Leipzig, 1896, J. C. B. Mohr, XVIII+610 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, minimálisan foltos borítóval.
24050.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jolanta Sosnowska: Krisztus hadvezére. Szent II. János Pál életrajza. 1. kötet. Ford.: Szenyán Erzsébet és Koncz Éva. Bp., [2021], Napkút. Kiadói kartonált papírkötés.
24051.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
24052.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen