https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 97

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Francis X. Clooney: Tanulhatnak-e egymástól a vallások? Új felismerések és kapcsolatok a hagyományok találkozásában. Ford. és utószót írta: Görföl Tibor. Bp., 2019., Jezsuita Kiadó. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis gyűrődéssel.
1
24065.

Francis X. Clooney: Tanulhatnak-e egymástól a vallások? Új felismerések és kapcsolatok a hagyományok találkozásában. Ford. és utószót írta: Görföl Tibor. Bp., 2019., Jezsuita Kiadó. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis gyűrődéssel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Stephanus Sipos: Enchiridion iuris canonici. Pécs, 1936, Haladás. 1066 p. Aranyozott gerincű könyvkőtői (Pernyész Ilona, Nagyvárad) vászonkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, megerősített és kissé sérült kötéssel, előzéklapon Némethy Gyula (1867-1951) nagyváradi katolikus egyházi író, művészettörténész névbejegyzésével 1936-ból, címlapon Binder György (1929-2007) plébános bélyegzésével.
1
24066.

Stephanus Sipos: Enchiridion iuris canonici. Pécs, 1936, Haladás. 1066 p. Aranyozott gerincű könyvkőtői (Pernyész Ilona, Nagyvárad) vászonkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, megerősített és kissé sérült kötéssel, előzéklapon Némethy Gyula (1867-1951) nagyváradi katolikus egyházi író, művészettörténész névbejegyzésével 1936-ból, címlapon Binder György (1929-2007) plébános bélyegzésével.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Filep Mihály: Köznap imák négy hétre templomi használatul. Miskolc, Fraenkel. Félvászon kötés, gerinc hiányzik, kopottas állapotban.
1
24067.

Filep Mihály: Köznap imák négy hétre templomi használatul. Miskolc, Fraenkel. Félvászon kötés, gerinc hiányzik, kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szent Faustyna Kowalska nővér: Napló. (Az Isteni Irgalmasság üzenete). Ford.: Trojan Márta. Eger, 2001, Isteni Irgalmasság Alapítvány. Kiadói papírkötés.
1
24068.

Szent Faustyna Kowalska nővér: Napló. (Az Isteni Irgalmasság üzenete). Ford.: Trojan Márta. Eger, 2001, Isteni Irgalmasság Alapítvány. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Hock János: A teremtés könyve. II. köt.: Vallás-filozófiai tanulmány. II. köt.: Az élet fejlődésének részletezései. Bp., 1939., Urbányi István, 246+2 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt kiadói papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel.
1
24069.

Hock János: A teremtés könyve. II. köt.: Vallás-filozófiai tanulmány. II. köt.: Az élet fejlődésének részletezései. Bp., 1939., Urbányi István, 246+2 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt kiadói papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Joseph Schwartz: Missae pro defunctis ad commodiorem ecclesiarum usum ex missali romano desumptae... Ratisbonae, 1889. Pustet. 1 T (szakadással) + 48 + (2)p. Egészbőr kötésben
1
24070.

Joseph Schwartz:
Missae pro defunctis ad commodiorem ecclesiarum usum ex missali romano desumptae... Ratisbonae, 1889. Pustet. 1 T (szakadással) + 48 + (2)p. Egészbőr kötésben

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Stapf, [Joseph Ambrosius (1785-1844)]: Theologia moralis in compendium redacta. Tomus IV. Oeniponti [Innsbruck], 1836, Typis et Sumtibus Wagnerianis, 6 sztl. lev.+ 348 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, viselte, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal.
1
24071.

Stapf, [Joseph Ambrosius (1785-1844)]: Theologia moralis in compendium redacta. Tomus IV. Oeniponti [Innsbruck], 1836, Typis et Sumtibus Wagnerianis, 6 sztl. lev.+ 348 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, viselte, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Dietrich Bonhoeffer: Etika. (Szemelvények.) Dr. Vályi Nagy Ervin válogatása alapján ford.: Fórisné Kalós Éva. Szentendre, 1999, Tillinger Péter. Kiadói papírkötés.
1
24072.

Dietrich Bonhoeffer: Etika. (Szemelvények.) Dr. Vályi Nagy Ervin válogatása alapján ford.: Fórisné Kalós Éva. Szentendre, 1999, Tillinger Péter. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Sancta Mussa. A hagyományos római mise ("Missa Tridentina") rendje. Szerk.: Mezei Zsolt. Vaszar, (2007), Mezei Zsolt. Kiadói papírkötés.
1
24073.

Sancta Mussa. A hagyományos római mise ("Missa Tridentina") rendje. Szerk.: Mezei Zsolt. Vaszar, (2007), Mezei Zsolt. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bánkúti Gábor: A romániai jezsuiták a 20. században. Rendtörténet. Bp., 2016, Jezsuita Kiadó. Kiadói papírkötés.
1
24074.

Bánkúti Gábor: A romániai jezsuiták a 20. században. Rendtörténet. Bp., 2016, Jezsuita Kiadó. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mosolgyó József: A keleti egyház Magyarországon. Nemzetiségi tanulmány. Miskolc, 1941, Ludvig István. Papírkötésben, sérült gerinc, kissé laza kötés.
1
24075.

Mosolgyó József: A keleti egyház Magyarországon. Nemzetiségi tanulmány. Miskolc, 1941, Ludvig István. Papírkötésben, sérült gerinc, kissé laza kötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
4 db Buddhizmussal kapcsolatos könyv: Szubhádra Bhikshu: Buddhista káté. Bevezetésül Gótama Buddha tanához.; Ani Csöjing Drolma: A szabadságért szól a hangom.; Gánti Bence: A buddhizmus lélektana, spiritualitása, irányzatai.; William Hart: Az élet művészete. Vipasszaná meditáció S. N. Goenka tanítása alapján. Kiadói papírkötés / kartonált papírkötés.
1
24076.

4 db Buddhizmussal kapcsolatos könyv: Szubhádra Bhikshu: Buddhista káté. Bevezetésül Gótama Buddha tanához.; Ani Csöjing Drolma: A szabadságért szól a hangom.; Gánti Bence: A buddhizmus lélektana, spiritualitása, irányzatai.; William Hart: Az élet művészete. Vipasszaná meditáció S. N. Goenka tanítása alapján. Kiadói papírkötés / kartonált papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse