Bücher: Religion Zahl der Lose: 97
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3505872
24077
522
Books: Religion
A dunántúli ág. hitv. evang. egyházkerület belmissziói munkaprogrammja az 1929-1930. évre. VI. évfolyam. Győr, 1929, Dunántúli Luther-Szövetség (Győri Hirlap-ny.), 150+[2] p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült gerinccel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3492216
24078
522
Books: Religion
Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában. Az egyház és a pápaság története. Bp., 1948., Magyar Írás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3429888
24079
522
Books: Religion
Brug Frigyes: De La Salle szt. János, az ifjúság nagy apostola. Szeged, 1932, Keresztény Iskolatestvérek, 255+(1) p.+ 7 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3430397
24080
522
Books: Religion
Hegyi Gábor-Markó Iván: Bp., 1988, Metrum. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3430727
24081
522
Books: Religion
Gyarmathy László: Ígéret földje. Bp., 1986. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3450795
24082
522
Books: Religion
Paulik János: Az álpróféták vagy miért nem lesz az evangélikus ember baptistává. Bp., 1899. Müller Károly. 86p. papírborítóval, Kis sérüléssel . noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504312
24083
522
Books: Religion
Vermes Géza: A zsidó Jézus. Ahogy egy történész az evangéliumot olvassa. Bp., 1995, Osiris. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3458786
24084
522
Books: Religion
Török Endre (válogatta): Az orosz vallásbölcselet virágkora I-II. Tolsztojtól Bergyajevig. Vigilia Kiadó, 1988. Kiadói papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3468521
24085
522
Books: Religion
Fábián János: A vatikáni szent zsinat az 1871?72-iki egyházi évhez alkalmazott szent beszédekben. I. füzet Pest, 1871. 97 (2)p. Kiadói papírborítóval, felvágatlan. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468807
24086
522
Books: Religion
Dom Columba Marmion O. S. B.: Krisztus, a lélek élete. Lelkigyakorlatok. Ford.: Simon Árkád. Bp., [1939], Szent István-Társulat, 435+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3469422
24087
522
Books: Religion
Szent-Iványi Béla: A pietizmus Magyarországon. A szerző által dedikált példány! Bp., 1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 91+(1) p. Kiadói papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3471000
24088
522
Books: Religion
Köszöntünk Szentkút Csillaga. Búcsúsok énekeskönyve. Szerk. Dr. Vonsik Imre. Mátraverebély-Szentkút, 1997, Mátraverebély-szentkúti Ferences Rendház. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen