Gyöngyösi Gergely: I. Remete Szent Pál Remete Testvéreinek Élete. Varia Paulina III. Pilisszántó, 1998, Fráter György Alapítvány. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
[Nicholas Wiseman] Wiseman Miklós: Fabiola vagy a katakombák egyháza. - - bibornok és westminsteri érsektől. Ford.: Haudek Ágoston. Steinle Ede lovag által rajzolt képekkel. Bp., 1897, Szent István-Társulat, (Athenaeum-ny.), 466 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borítón kis sérüléssel, kis foltokkal.
Boldog Meszlényi Zoltán Lajos válogatott kéziratai. Sajtó alá rendezte, szerkesztette, a bevezetőt írta, jegyzetekkel ellátta: Beke Margit. Bp., 2014, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés.
Féréal, M. V[ictor]: Die Geheimnisse der Inquisition und andere geheimer Gesellschaften Spanien. Mit historischen Anmerkungen und einer Einleitung von Manuel von Cuendias. Deutsch von L[udwig]. V[on]. Alvensleben. Brünn, 1867.,Fr. Karafiat, VIII+582 p. Dritte Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, néhány lapon ceruzás bejegyzéssel, foxing foltos lapokkal, kopott borítóval.
A hit megütköztető igazsága. Joseph Ratzinger teoógiájának körvonalai. [Szerk. H. Hoping, J.-H. Tück.] Ford.: Gerföl Tibor. Coram Deo Kortársak. [Bp.],2007, L'Harmattan Kiadó. Kiadói papírkötés.
Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái 8 kötete: Föld és ég I-II., Korunk lelke, Utak és állomások, Kultura és terror, Világosság a sötétségben, Elmélkedések az evangéliumról I-II. köt. Bp.,1927-1928 ,Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, kissé foltos lapokkal.
Horváth István Sándor (szerk.): Az Isten-szeretőknek minden javukra válik. Segédkönyv a Brenner János-emlékévre 2006-2007. Szombathely, 2006. Kiadói papírkötés, jó állapotban.