Bücher: Religion

Zahl der Lose: 97

Szigeti György: Naparcú Buddha. A zen szellemiség és gyakorlata. [Bp., 2005], A Tan Kapuja - Vizsom Kiadó, 186+[2] p. Kiadói papírkötés.
24029.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gyöngyösi Gergely: I. Remete Szent Pál Remete Testvéreinek Élete. Varia Paulina III. Pilisszántó, 1998, Fráter György Alapítvány. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
24030.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
[Nicholas Wiseman] Wiseman Miklós: Fabiola vagy a katakombák egyháza. - - bibornok és westminsteri érsektől. Ford.: Haudek Ágoston. Steinle Ede lovag által rajzolt képekkel. Bp., 1897, Szent István-Társulat, (Athenaeum-ny.), 466 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borítón kis sérüléssel, kis foltokkal.
24031.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Dr. Söveges Dávid: Az igehirdetés retorikája - Az igehirdetés elmélete. Bp., 1979. 189p. + 1 t. Kiadói papírkötésben
24032.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Boldog Meszlényi Zoltán Lajos válogatott kéziratai. Sajtó alá rendezte, szerkesztette, a bevezetőt írta, jegyzetekkel ellátta: Beke Margit. Bp., 2014, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés.
24033.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Féréal, M. V[ictor]: Die Geheimnisse der Inquisition und andere geheimer Gesellschaften Spanien. Mit historischen Anmerkungen und einer Einleitung von Manuel von Cuendias. Deutsch von L[udwig]. V[on]. Alvensleben. Brünn, 1867.,Fr. Karafiat, VIII+582 p. Dritte Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, néhány lapon ceruzás bejegyzéssel, foxing foltos lapokkal, kopott borítóval.
24034.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
A hit megütköztető igazsága. Joseph Ratzinger teoógiájának körvonalai. [Szerk. H. Hoping, J.-H. Tück.] Ford.: Gerföl Tibor. Coram Deo Kortársak. [Bp.],2007, L'Harmattan Kiadó. Kiadói papírkötés.
24035.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái 8 kötete:  Föld és ég I-II., Korunk lelke, Utak és állomások, Kultura és terror, Világosság a sötétségben, Elmélkedések az evangéliumról I-II. köt.  Bp.,1927-1928 ,Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, kissé foltos lapokkal.
24036.

Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái 8 kötete:
Föld és ég I-II., Korunk lelke, Utak és állomások, Kultura és terror, Világosság a sötétségben, Elmélkedések az evangéliumról I-II. köt.
Bp.,1927-1928 ,Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, kissé foltos lapokkal.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Schematismus venerabilis cleri dioecesis Alba ... Schematismus sacri et... Pesthini, 1834 : Typis Josephi Beimel. 96p. Kiadói kartonált papírkötésben
24037.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Horváth István Sándor (szerk.): Az Isten-szeretőknek minden javukra válik. Segédkönyv a Brenner János-emlékévre 2006-2007. Szombathely, 2006. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24038.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
ca 1860 Köz isteni tiszteletre rendelt énekes-könyv, zsóltárok és dicséretek néhány imádsággal. (Debrecen), Telegdy Lajos. 432p. Korabeli, aranyozott bársony kötés, kopottas, tékában,
24039.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Hamar Imre: Buddha megjelenése a világban. Balassi Kiadó, 2002. Kiadói papírkötés
24040.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen