Es ist zu lizitieren
24034.
Bücher: Religion
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
4 800 HUF
Féréal, M. V[ictor]: Die Geheimnisse der Inquisition und andere geheimer Gesellschaften Spanien. Mit historischen Anmerkungen und einer Einleitung von Manuel von Cuendias. Deutsch von L[udwig]. V[on]. Alvensleben. Brünn, 1867.,Fr. Karafiat, VIII+582 p. Dritte Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, néhány lapon ceruzás bejegyzéssel, foxing foltos lapokkal, kopott borítóval.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |