Es ist zu lizitieren
24039.
Bücher: Religion
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
2 600 HUF
ca 1860 Köz isteni tiszteletre rendelt énekes-könyv, zsóltárok és dicséretek néhány imádsággal. (Debrecen), Telegdy Lajos. 432p. Korabeli, aranyozott bársony kötés, kopottas, tékában,
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |