Es ist zu lizitieren
24055.
Bücher: Religion
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
1 800 HUF
Kopsz, Joannem [János]: Presbyter dioecesis sabariensis in synodali examine seu compendium theologiae dogmaticae, moralis, pastoralis et juris ecclesiastic cum appendice de concilio tridento per: - Sabariae [Szombathely], 1855. Emerici Bertalanffy ny. [8], 124, 160, XVI, 183, [1], [2], 217,p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |