Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 346

Czoma László (szerk.): Tanulmányok Rákospalota-Pestújhely történetéből. Bp., 1974, XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 628 p.+ 56 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban.
22336.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
22337.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
22338.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
22339.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
22340.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
22341.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
22342.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Würzburger, Eugen - Grävell, Walter: Otto Hübners Geographisch-statistische Tabellen aller Länder der Erde. 67. Jahrgang. Neu bearbeitet und abgeschlossen im Dezember 1923 von - - . Wien, 1924, L. W. Seidel &amp; Sohn, XI+153 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
22343.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
3 db idegen nyelvű útikönyv: Plan de Paris par Arrondissement.; Woerl, Leo: Illustrierter Führer durch Rom und Umgebung.; Pehr, Franz: Kärnten. Ein Handbüchlein für Heimische und Fremde. Francia ill. német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés / papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
22344.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
22345.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25
Minimales Gebot:
400 HUF
400 500 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen