Budapesti hivatali útmutató. Szerk.: Dr. Berecz Sándor. Kézikönyv a Székesfővárosi Közhivatalokkal kapcsolatos összes közigazgatási tudnivalókról. Bp., 1939, Athenaeum, 410+1 p. + 8 (fekete-fehér képtáblák) t. 4., bővített és javított kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a hátsó borítón törésnyommal, egy lapon javítással, foltos.
Xantus Zoltán: Ferencvárosi krónika képekben. Bp., 1973, Budapest Főváros IX. ker. Tanácsának Végrehajtó Bizottsága, 167+(1) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 3000 példányban. + 1973 Budapest Főváros IX. ker. Tanácsának Végrehajtó Bizottságának a kiadványhoz mellékelt levele, Keszei Pálné tanácselnök aláírásával
Csonka Sándor: Kőbánya közúti közlekedésének története. I. rész. Bp., 1987, Budapest X. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága, 80 p.+ 20 (kétoldalas) t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón (kisebb mértékben a borítón is) ázásnyomokkal.
Óbuda 25 éve. 1945-1970. (Bp., 1970), III. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága (Révai-ny.), 119+(1) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, zsinórfűzéses díszborítóban. + 1970 Budapest Főváros III. ker. Tanácsa Végrehajtóbizottságának a kiadványhoz mellékelt levele, Horváth Károlyné VB. elnök aláírásával, borítékkal
Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 240 p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, hiányzó térképpel.
Untamed Australia. Chatswood, 1972, Australian Universities Press, 32 p. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.
Dobroslaw Kobielski: Warszawski Trakt Zamek - Belweder. Varsó, 1977. Krajowa Agencja Wydawnicza, RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch". Lengyel és angol képleírásokkal. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Csernus-Lukács Lajos - Triff Viktor - János Zsigmond: The cemeteries of Budapest. Our Budapest. Bp., 1999, Muncipiality of Budapest. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.