https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 346

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dobrossy István Dohánytermesztés a Nyírségben Debrecen, 1978. Kossuth Lajos Tudományegyetem. 119p. Kiadói papírkötésben
1
22324.

Dobrossy István Dohánytermesztés a Nyírségben Debrecen, 1978. Kossuth Lajos Tudományegyetem. 119p. Kiadói papírkötésben

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Magyarország. Panoráma Útikönyvek. Szerk.: Borsai Lipótné. Bp., 1978, Panoráma. Térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés.
1
22325.

Magyarország. Panoráma Útikönyvek. Szerk.: Borsai Lipótné. Bp., 1978, Panoráma. Térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
L. Szkrjagin: S.O.S. Táncsics Kiadó, 1963. 207 p. Kiadói félvászon kötésben
1
22326.

L. Szkrjagin: S.O.S. Táncsics Kiadó, 1963. 207 p. Kiadói félvászon kötésben

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Budapesti hivatali útmutató. Szerk.: Dr. Berecz Sándor. Kézikönyv a Székesfővárosi Közhivatalokkal kapcsolatos összes közigazgatási tudnivalókról. Bp., 1939, Athenaeum, 410+1 p. + 8 (fekete-fehér képtáblák) t. 4., bővített és javított kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a hátsó borítón törésnyommal, egy lapon javítással, foltos.
1
22327.

Budapesti hivatali útmutató. Szerk.: Dr. Berecz Sándor. Kézikönyv a Székesfővárosi Közhivatalokkal kapcsolatos összes közigazgatási tudnivalókról. Bp., 1939, Athenaeum, 410+1 p. + 8 (fekete-fehér képtáblák) t. 4., bővített és javított kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a hátsó borítón törésnyommal, egy lapon javítással, foltos.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Xantus Zoltán: Ferencvárosi krónika képekben. Bp., 1973, Budapest Főváros IX. ker. Tanácsának Végrehajtó Bizottsága, 167+(1) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 3000 példányban. + 1973 Budapest Főváros IX. ker. Tanácsának Végrehajtó Bizottságának a kiadványhoz mellékelt levele, Keszei Pálné tanácselnök aláírásával
1
22328.

Xantus Zoltán: Ferencvárosi krónika képekben. Bp., 1973, Budapest Főváros IX. ker. Tanácsának Végrehajtó Bizottsága, 167+(1) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 3000 példányban. + 1973 Budapest Főváros IX. ker. Tanácsának Végrehajtó Bizottságának a kiadványhoz mellékelt levele, Keszei Pálné tanácselnök aláírásával

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Csonka Sándor: Kőbánya közúti közlekedésének története. I. rész. Bp., 1987, Budapest X. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága, 80 p.+ 20 (kétoldalas) t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón (kisebb mértékben a borítón is) ázásnyomokkal.
1
22329.

Csonka Sándor: Kőbánya közúti közlekedésének története. I. rész. Bp., 1987, Budapest X. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága, 80 p.+ 20 (kétoldalas) t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón (kisebb mértékben a borítón is) ázásnyomokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Óbuda 25 éve. 1945-1970. (Bp., 1970), III. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága (Révai-ny.), 119+(1) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, zsinórfűzéses díszborítóban. + 1970 Budapest Főváros III. ker. Tanácsa Végrehajtóbizottságának a kiadványhoz mellékelt levele, Horváth Károlyné VB. elnök aláírásával, borítékkal
1
22330.

Óbuda 25 éve. 1945-1970. (Bp., 1970), III. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága (Révai-ny.), 119+(1) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, zsinórfűzéses díszborítóban. + 1970 Budapest Főváros III. ker. Tanácsa Végrehajtóbizottságának a kiadványhoz mellékelt levele, Horváth Károlyné VB. elnök aláírásával, borítékkal

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 240 p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, hiányzó térképpel.
1
22331.

Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 240 p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, hiányzó térképpel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
400 HUF
400 500 600
Untamed Australia. Chatswood, 1972, Australian Universities Press, 32 p. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.
1
22332.

Untamed Australia. Chatswood, 1972, Australian Universities Press, 32 p. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Dobroslaw Kobielski: Warszawski Trakt Zamek - Belweder. Varsó, 1977. Krajowa Agencja Wydawnicza, RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch". Lengyel és angol képleírásokkal. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
22333.

Dobroslaw Kobielski: Warszawski Trakt Zamek - Belweder. Varsó, 1977. Krajowa Agencja Wydawnicza, RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch". Lengyel és angol képleírásokkal. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Csernus-Lukács Lajos - Triff Viktor - János Zsigmond: The cemeteries of Budapest. Our Budapest. Bp., 1999, Muncipiality of Budapest. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1
22334.

Csernus-Lukács Lajos - Triff Viktor - János Zsigmond: The cemeteries of Budapest. Our Budapest. Bp., 1999, Muncipiality of Budapest. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Dr. Farkas Károly (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, 1962, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés. 350p.
1
22335.

Dr. Farkas Károly (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, 1962, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés. 350p.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse