https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 346

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bőle Kornél: Spanyol földön. Útirajz. Bp., [1927], Stephaneum, 472 p.+ 1 (kihajtható térkép) t.+ 27 t. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a fűzéstől részben elváló elülső szennylappal és címlappal, ajándékozási bejegyzéssel.
1
22312.

Bőle Kornél: Spanyol földön. Útirajz. Bp., [1927], Stephaneum, 472 p.+ 1 (kihajtható térkép) t.+ 27 t. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a fűzéstől részben elváló elülső szennylappal és címlappal, ajándékozási bejegyzéssel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Gaál Endre: A szegedi munkásság forradalmi harcai 1918-1919-ben. Szeged, 1959, Hazafias Népfront Szeged Városi Bizottsága, 55+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes borítóval, a Szegedi Kenderfonógyár intézményi bélyegzőjével.
1
22313.

Gaál Endre: A szegedi munkásság forradalmi harcai 1918-1919-ben. Szeged, 1959, Hazafias Népfront Szeged Városi Bizottsága, 55+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes borítóval, a Szegedi Kenderfonógyár intézményi bélyegzőjével.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
A nyírbátori minorita-templom. (Budapest, 1925). (Nyírbátori római katholikus egyházközség - Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt.) [2] p. + 7 t. Egyetlen kiadás. Képes albumunk az 1332-ben alapított, 1480 körül Báthori István erdélyi vajda segítségével újraépített minorita templom történetét foglalja össze, illetve képanyagából válogat. Fűzve, sérült kiadói borítóban.
1
22314.

A nyírbátori minorita-templom.
(Budapest, 1925). (Nyírbátori római katholikus egyházközség - Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt.) [2] p. + 7 t. Egyetlen kiadás.
Képes albumunk az 1332-ben alapított, 1480 körül Báthori István erdélyi vajda segítségével újraépített minorita templom történetét foglalja össze, illetve képanyagából válogat.
Fűzve, sérült kiadói borítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Balogh György:  Eger története. Képekkel illusztrálva. Eger, 1954. Eger Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága (Hevesmegyei Nyomda Vállalat). 64 p. Egyetlen kiadás. A pedagógusok, népművelők figyelmébe ajánlott, szövegközti és egész oldalas felvételekkel gazdagon illusztrált helytörténeti kötet a város középkori és újkori történetére koncentrál, kitekintéssel az 1945 utáni időkre. Két levélen apró sérülés, egy levélen kisebb hiány. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban.
1
22315.

Balogh György: Eger története. Képekkel illusztrálva.
Eger, 1954. Eger Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága (Hevesmegyei Nyomda Vállalat). 64 p. Egyetlen kiadás.
A pedagógusok, népművelők figyelmébe ajánlott, szövegközti és egész oldalas felvételekkel gazdagon illusztrált helytörténeti kötet a város középkori és újkori történetére koncentrál, kitekintéssel az 1945 utáni időkre.
Két levélen apró sérülés, egy levélen kisebb hiány.
Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Barbarits Lajos et al.: Nagykanizsa. Magyar Városok Monográfiája IV. (Bp., 1989, Franklin-ny.), 4 sztl. lev.+ 394+(2) p. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1
22316.

Barbarits Lajos et al.: Nagykanizsa. Magyar Városok Monográfiája IV. (Bp., 1989, Franklin-ny.), 4 sztl. lev.+ 394+(2) p. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Berecz Árpád: Csongrád megye felszabadítása. Csongrádmegyei füzetek 9. sz. Szeged, 1955, Csongrád Megye Tanácsa V.B. Népművelési Osztálya, 28 p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1
22317.

Berecz Árpád: Csongrád megye felszabadítása. Csongrádmegyei füzetek 9. sz. Szeged, 1955, Csongrád Megye Tanácsa V.B. Népművelési Osztálya, 28 p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Gárdonyi Albert: A hétszázéves Budapest. Bp., [1944], Palladis, 132 p.+ 7 (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, a gerincnél ragasztott borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
1
22318.

Gárdonyi Albert: A hétszázéves Budapest. Bp., [1944], Palladis, 132 p.+ 7 (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, a gerincnél ragasztott borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Szügyi Elemér: Emlék Budavárából. Gyűjtötte: - - . Bp., [1930], Pfeifer Ferdinánd, 130 p. (eredetileg 144 p.) Egyetlen kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben, egy-két lap kissé sérült, az utolsó 7 lap hiányzik.
1
22319.

Szügyi Elemér: Emlék Budavárából. Gyűjtötte: - - . Bp., [1930], Pfeifer Ferdinánd, 130 p. (eredetileg 144 p.) Egyetlen kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben, egy-két lap kissé sérült, az utolsó 7 lap hiányzik.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Schoen Arnold: Óbuda múltjából. Bp.,1935.,(Held János-ny.), 64 p. Átkötött papír-kötés,
1
22320.

Schoen Arnold: Óbuda múltjából. Bp.,1935.,(Held János-ny.), 64 p. Átkötött papír-kötés,

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Ursula Czeczot: Die Albrechtsburg Meissen. Meissen, 1964, Rat der Stadt Meissen. Egészoldalas fekete-fehér képekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22321.

Ursula Czeczot: Die Albrechtsburg Meissen. Meissen, 1964, Rat der Stadt Meissen. Egészoldalas fekete-fehér képekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
A falak üzenete. Emlékkönyv a Miskolci Lévay József Reformtáus Gimnázium épületének 100 éves évfordulójára. Szerk.: Pápay Sándor. Miskolc, 1999., Lévay József Református Gimnázium. Kiadói papírkötés.
1
22322.

A falak üzenete. Emlékkönyv a Miskolci Lévay József Reformtáus Gimnázium épületének 100 éves évfordulójára. Szerk.: Pápay Sándor. Miskolc, 1999., Lévay József Református Gimnázium. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
A Miskolci Református Leánygimnázium értesítője az 1937-1938. iskolai évről. Szerk. Péter Pál. Miskolc, 1938, Ludvig István. Benne képeslappal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé foltos borítóval.
1
22323.

A Miskolci Református Leánygimnázium értesítője az 1937-1938. iskolai évről. Szerk. Péter Pál. Miskolc, 1938, Ludvig István. Benne képeslappal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé foltos borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse