Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 346

Emile Poumon - Marcel Depelsenaire: Bruxelles témoignages du passé. Bruxelles, 1977., Office International de Libraire. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borító és az első 4 lap alján szöveget nem érintő hiánnyal, foltos borítóval.
22216.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Frantisek Fiala:Státne banské múzeum Dionyza Stúra, v Banskej Stiavnici. Le musée minier d'État Dionyz Stúr a Banská Stiavnica. Banská Stiavnica (Selmecbánya), 1937., 31 p. Szlovák nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt.
22217.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
M. Kir. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem tájékoztatója az 1944/45. tanévre. Bp., (1944.), "Pátria", 166+1 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. + 1939 A Budapesti M. Kir. Középiskolai Tanárképzőintézet évkönyve az 1938-39. tanévre. Bp., 1939., M. Kir. Egyetemi-ny. Kiadói papírkötés.
22218.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Évkönyve a Pannonhalmi Szent Benedek-Rend Soproni Szent Asztrik Kat. Gimnáziumának 1942/43. iskolai évéről. Sopron, 1943, Királyi Nyomda, 1 t.+80+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
22219.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Megyer József: Piarista földrajz. Vademecum-füzetek 11. Szeged, 1943, Szegedi Piarista Diákszövetség, 30+1 p. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal, hiányos, sérült címlappal.
22220.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Palotás Rezső: Párizs: A város tükrei. DEDIKÁLT! Bp. - Neuilly sur Seine, 1987., Artunion - Széchenyi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22221.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Juhász Vilmos: A régi és az új Európa atlasza. Szerk.: - -. Bp., é.n., Dante, 115+1 p.+9 (térképek, egy előtt hártyapapírral) t. +3 (táblázatok/ábrák,2 levélen) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a hártyapapír szélén kis sérüléssel.
22222.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kókai Sándor: Bihar vármegye vonzásközpontjai a XIX. század közepén. Történeti Földrajzi Tanulmányok 4. Nyíregyháza, 1997., Bessenyei György Tanárképző Főiskola, 2+18+6 p. Kiadói papírkötés.
22223.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Erős Zoltán: Magyar irodalmi helynevek A-tól Z-ig. Bp., 1985, Móra. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák. Építészeti hagyományok. Bp., 1980, Corvina. 2., átdolgozott kiadás. D. Kerekes Emőke rajzaival és Dobos Lajos fotóival. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
22224.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Komarnicki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz.) 1-4., 6-7. kötetek. (Az 5. kötet hiányzik.) Bp., 1985, Sport. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, az 1. kötetben térkép-melléklettel.
22225.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Nemere István: Székely nép története. Anno Kiadó, MMVI. Illusztrált kiadói kemény kötésben +    Váradi Péter Pál, Gaál Anikó: Erdély - Székelyföld. Korond és vidéke. Bp., 1994, KÖZDOK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
22226.

Nemere István: Székely nép története. Anno Kiadó, MMVI. Illusztrált kiadói kemény kötésben +
Váradi Péter Pál, Gaál Anikó: Erdély - Székelyföld. Korond és vidéke. Bp., 1994, KÖZDOK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Banner János. A békési magyarság népi építkezése. Bp., 1910, Hornyánszky-ny., 23+[1] p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, foltos, sérült borítóval, a lapok sarkán ázásnyommal, tulajdonosi bejegyzéssel.
22227.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen