Emile Poumon - Marcel Depelsenaire: Bruxelles témoignages du passé. Bruxelles, 1977., Office International de Libraire. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borító és az első 4 lap alján szöveget nem érintő hiánnyal, foltos borítóval.
Frantisek Fiala:Státne banské múzeum Dionyza Stúra, v Banskej Stiavnici. Le musée minier d'État Dionyz Stúr a Banská Stiavnica. Banská Stiavnica (Selmecbánya), 1937., 31 p. Szlovák nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt.
M. Kir. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem tájékoztatója az 1944/45. tanévre. Bp., (1944.), "Pátria", 166+1 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. + 1939 A Budapesti M. Kir. Középiskolai Tanárképzőintézet évkönyve az 1938-39. tanévre. Bp., 1939., M. Kir. Egyetemi-ny. Kiadói papírkötés.
Évkönyve a Pannonhalmi Szent Benedek-Rend Soproni Szent Asztrik Kat. Gimnáziumának 1942/43. iskolai évéről. Sopron, 1943, Királyi Nyomda, 1 t.+80+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
Juhász Vilmos: A régi és az új Európa atlasza. Szerk.: - -. Bp., é.n., Dante, 115+1 p.+9 (térképek, egy előtt hártyapapírral) t. +3 (táblázatok/ábrák,2 levélen) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a hártyapapír szélén kis sérüléssel.
Kókai Sándor: Bihar vármegye vonzásközpontjai a XIX. század közepén. Történeti Földrajzi Tanulmányok 4. Nyíregyháza, 1997., Bessenyei György Tanárképző Főiskola, 2+18+6 p. Kiadói papírkötés.
Nemere István: Székely nép története. Anno Kiadó, MMVI. Illusztrált kiadói kemény kötésben + Váradi Péter Pál, Gaál Anikó: Erdély - Székelyföld. Korond és vidéke. Bp., 1994, KÖZDOK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.