https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 346

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Víg Márta: A kunhegyesi olvasókörökről, egyletekről, egyesületekről... (1867-1951) és a Kunhegyesiek Baráti Köréről. Kunhegyesi helytörténeti füzetek 9. Kunhegyes, 2010, Kunhegyesiek Baráti Köre, 339+[1] p. Kiadói papírkötés.
1
22168.

Víg Márta: A kunhegyesi olvasókörökről, egyletekről, egyesületekről... (1867-1951) és a Kunhegyesiek Baráti Köréről. Kunhegyesi helytörténeti füzetek 9. Kunhegyes, 2010, Kunhegyesiek Baráti Köre, 339+[1] p. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Czéh László: Püspökszilágy. Rövid helytörténeti leírás. Püspökszilágy, 1996, Püspökszilágyi Önkormányzat Képviselő Testülete. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 400 példányban.
1
22169.

Czéh László: Püspökszilágy. Rövid helytörténeti leírás. Püspökszilágy, 1996, Püspökszilágyi Önkormányzat Képviselő Testülete. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 400 példányban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban
1
22170.

Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
I. Über den Gebirgsbau Mittelbündens and II: Über die Ausbreitung der Diluvialgletscher in der Schweiz. (= Beiträge zur geologischen Karte der Schweiz, herausgegeben von der Geologischen Commission der Schweiz. Naturforsch. Gesellschaft. Neue Folge 41 , des ganzen Werkes 71. Lieferung) Zyndel, F. und R. Frei, Bern, 1912. A. Francke. 59p + 5 kih t. Korabeli félvászon kötésben +  Geologische Bibliographie der Schweiz, 1900-1910, von dr. Emil Gogarten und dr. Walt. Hauswirth Bern, 1913. 412p. Kiadói félvászon kötésben
1
22171.

I. Über den Gebirgsbau Mittelbündens and II: Über die Ausbreitung der Diluvialgletscher in der Schweiz. (= Beiträge zur geologischen Karte der Schweiz, herausgegeben von der Geologischen Commission der Schweiz. Naturforsch. Gesellschaft. Neue Folge 41 , des ganzen Werkes 71. Lieferung)
Zyndel, F. und R. Frei, Bern, 1912. A. Francke. 59p + 5 kih t. Korabeli félvászon kötésben +

Geologische Bibliographie der Schweiz, 1900-1910, von dr. Emil Gogarten und dr. Walt. Hauswirth Bern, 1913. 412p. Kiadói félvászon kötésben

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Über den Kali-Syenit des Piz Giuf und Umgebung (östliches Aarmassiv) und seine Ganggefolgschaft-dissertation. Beitrage zur Geologische Bibliographie der Schweiz, . Bern, 1904. A. Francke. 181p. 5 T. fotók, térképek. Korabeli félvászon kötésben
1
22172.

Über den Kali-Syenit des Piz Giuf und Umgebung (östliches Aarmassiv) und seine Ganggefolgschaft-dissertation. Beitrage zur Geologische Bibliographie der Schweiz, . Bern, 1904. A. Francke. 181p. 5 T. fotók, térképek. Korabeli félvászon kötésben

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Monographie der Churfirsten-Mattstock-Gruppe (dazu geologische Karte der Gebirge am Walensee 1:[25,000] Spezial-Karte nr. 44, erschienen 1907 / Beitrage zur Geologische Bibliographie der Schweiz, . Bern, 1910. A. Francke. 272p. Korabeli félvászon kötésben számos szövegközti képekkel.
1
22173.

Monographie der Churfirsten-Mattstock-Gruppe (dazu geologische Karte der Gebirge am Walensee 1:[25,000] Spezial-Karte nr. 44, erschienen 1907 / Beitrage zur Geologische Bibliographie der Schweiz, . Bern, 1910. A. Francke. 272p. Korabeli félvászon kötésben számos szövegközti képekkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Banner János: Kökénydombi neolithkori telep (I-XL. tábla). Szeged, 1931, Szeged Városi Nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban.
1
22174.

Banner János: Kökénydombi neolithkori telep (I-XL. tábla). Szeged, 1931, Szeged Városi Nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
cca 1930 Budapest fürdőváros. Bp., Budapesti Központi Gyógy és Üdülőhelyi Bizottság, 16 sztl. lev. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Benne "Tájékoztató árak a szállodákról, vendéglőkről és gyógyfürdőkről" tájékoztatóval, Bp., Globus-ny., 2 sztl. lev. Kiadói haránt-alakú papírkötés.
1
22175.

cca 1930 Budapest fürdőváros. Bp., Budapesti Központi Gyógy és Üdülőhelyi Bizottság, 16 sztl. lev. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Benne "Tájékoztató árak a szállodákról, vendéglőkről és gyógyfürdőkről" tájékoztatóval, Bp., Globus-ny., 2 sztl. lev. Kiadói haránt-alakú papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Karl-Heinz Metzger - Ulrich Dunker: Der Kurfürstendamm. Leben und Mythos des Boulevards in 100 Jahren deutscher Geschichte. Berlin, 1986, Konopka. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
22176.

Karl-Heinz Metzger - Ulrich Dunker: Der Kurfürstendamm. Leben und Mythos des Boulevards in 100 Jahren deutscher Geschichte. Berlin, 1986, Konopka. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gerhard Merk - Hannes Sieber: Das Müchner Bier. 1991, Frisinga. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22177.

Gerhard Merk - Hannes Sieber: Das Müchner Bier. 1991, Frisinga. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Heinz Kohnen: Antarktis Expedition. Deutschlands neuer Vorstoß ins ewige Eis. Berlin, 1980(?), C.A:Koch's Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
1
22178.

Heinz Kohnen: Antarktis Expedition. Deutschlands neuer Vorstoß ins ewige Eis. Berlin, 1980(?), C.A:Koch's Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Siziliens Kunst- und Naturschönheiten. Milano, é.n., Editrice CO. GRAF. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
22179.

Siziliens Kunst- und Naturschönheiten. Milano, é.n., Editrice CO. GRAF. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse