Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 346

Kispest századfordulós levelezőlapok és képek - Varga László Zoltán, Beszélő dobozok és képek (2 mű 1 kötetben) Budapest, 2007. Sérült kiadói papírkötésben
22192.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Vofkori György: Székelyudvarhely- várostörténet képekben (2., bővített kiadás) Kolozsvár, 2001, Polis Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír
22193.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bellavics István, Földváryné Kiss Réka (szerk.): Halálra ítélve - Papi sorsok '56 után. Bp., 2018, Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Kiadói papírkötésben
22194.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Karsainé Szabó Judit, Korcsok Anita (szerk.): Mezőtúr (magyar-angol-német). Mezőtúr, 2019., Mezőtúr Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
22195.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ph Dr. Veronika Nováková, Andrej Végh (szerk.): Galanta. Pozsony, 1987. Kiadói egészvászon-kötés, papír-védőborítóban
22196.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Páli Lajos: A Hegyközség Története Gyenesdiáson - 350 éves a diási hegyközség 1653 - 2003. Gyenesdiás, 2004, Gyenesdiás Nagyközség Önkormányzata. Kiadói papírkötés
22197.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A Magyar Királyi Földtani Intézet évkönyve V. köt. Benne: Heer Oswald: Pécsvidékén előforduló növényekről. Ford.: Staub Mór.; Herbich Ferencz: A Székelyföld földtani és őslénytani leírása. Bp., 1878, Légrády, 4+16 p. +XXI-XXIV (kőnyomatú táblák) t. + 302+2+VI+2 p + 28 (I-XX, XX/A-M közte 4 dupla, kihajtható táblával (VI-VII, XII-XIII, XIV-XV, XVI-XVII), összesen 32 tábla 28 lapon) t.. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbélyegzéssel: "Szontágh Albert Könyvtárából."
22198.

A Magyar Királyi Földtani Intézet évkönyve V. köt.
Benne: Heer Oswald: Pécsvidékén előforduló növényekről. Ford.: Staub Mór.;
Herbich Ferencz: A Székelyföld földtani és őslénytani leírása.
Bp., 1878, Légrády, 4+16 p. +XXI-XXIV (kőnyomatú táblák) t. + 302+2+VI+2 p + 28 (I-XX, XX/A-M közte 4 dupla, kihajtható táblával (VI-VII, XII-XIII, XIV-XV, XVI-XVII), összesen 32 tábla 28 lapon) t.. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbélyegzéssel: "Szontágh Albert Könyvtárából."

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Elek György: Üdvözlet Karczagról! (Karcagi képeslapok 1897-1945). Karcag, 1997, Karcagi Nyomda Kft. Kiadói papírkötésben.
22199.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ila Bálint, Kovacsics József: Veszprém megye helytörténeti lexikona. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. (Magyarország helytörténeti lexikona) Kiadói egészvászon-kötésben, volt könyvtári könyv
22200.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fél Edit: Kocs 1936-ban. Néprajzi monográfia. Tanya, falu, mezőváros I. köt. Kocs, 1992., Kocs Községi Önkormányzat. Reprint kiadás. Kiadói papírkötésben.
22201.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Die Errichtung der Diözesen Zips, Neusohl und Rosenau (1776) und das königliche Patronatsrecht in Ungarn | Tomko, Josef 159p. Wien, 1968 Herder, . Kiadói papírkötésben.
22202.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Magyarország kincsestára... Bük Bükfürdő. 2010, Szülőföld Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben
22203.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen