Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3465982
22192
522
Books: Travelling, Local History
Kispest századfordulós levelezőlapok és képek - Varga László Zoltán, Beszélő dobozok és képek (2 mű 1 kötetben) Budapest, 2007. Sérült kiadói papírkötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3466017
22193
522
Vofkori György: Székelyudvarhely- várostörténet képekben (2., bővített kiadás) Kolozsvár, 2001, Polis Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466352
22194
522
Bellavics István, Földváryné Kiss Réka (szerk.): Halálra ítélve - Papi sorsok '56 után. Bp., 2018, Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Kiadói papírkötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466427
22195
522
Karsainé Szabó Judit, Korcsok Anita (szerk.): Mezőtúr (magyar-angol-német). Mezőtúr, 2019., Mezőtúr Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466437
22196
522
Ph Dr. Veronika Nováková, Andrej Végh (szerk.): Galanta. Pozsony, 1987. Kiadói egészvászon-kötés, papír-védőborítóban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466499
22197
522
Páli Lajos: A Hegyközség Története Gyenesdiáson - 350 éves a diási hegyközség 1653 - 2003. Gyenesdiás, 2004, Gyenesdiás Nagyközség Önkormányzata. Kiadói papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466778
22198
522
A Magyar Királyi Földtani Intézet évkönyve V. köt. Benne: Heer Oswald: Pécsvidékén előforduló növényekről. Ford.: Staub Mór.; Herbich Ferencz: A Székelyföld földtani és őslénytani leírása. Bp., 1878, Légrády, 4+16 p. +XXI-XXIV (kőnyomatú táblák) t. + 302+2+VI+2 p + 28 (I-XX, XX/A-M közte 4 dupla, kihajtható táblával (VI-VII, XII-XIII, XIV-XV, XVI-XVII), összesen 32 tábla 28 lapon) t.. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbélyegzéssel: "Szontágh Albert Könyvtárából." noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466935
22199
522
Elek György: Üdvözlet Karczagról! (Karcagi képeslapok 1897-1945). Karcag, 1997, Karcagi Nyomda Kft. Kiadói papírkötésben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466946
22200
522
Ila Bálint, Kovacsics József: Veszprém megye helytörténeti lexikona. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. (Magyarország helytörténeti lexikona) Kiadói egészvászon-kötésben, volt könyvtári könyv noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3467738
22201
522
Fél Edit: Kocs 1936-ban. Néprajzi monográfia. Tanya, falu, mezőváros I. köt. Kocs, 1992., Kocs Községi Önkormányzat. Reprint kiadás. Kiadói papírkötésben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3467745
22202
522
Die Errichtung der Diözesen Zips, Neusohl und Rosenau (1776 ) und das königliche Patronatsrecht in Ungarn | Tomko, Josef 159p. Wien, 1968 Herder, . Kiadói papírkötésben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468875
22203
522
Magyarország kincsestára... Bük Bükfürdő. 2010, Szülőföld Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen