Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3275175
22180
522
Books: Travelling, Local History
5 db Esztergom és Komárom-Esztergom megye helytörténeti kiadvány: Esztergom évlapjai (Annales Strigonienses) 1979.; Komárom megye bemutatkozik.; Könyvek és oklevelek Esztergomról (kiállítási katalógus); Huba László: Esztergom.; Esztergom (orosz nyelvű idegenforgalmi prospektus). Vegyes állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3414611
22181
522
Varsányi Péter István: Fejezetek a Soproni Evangélikus és Állami Tanítóképző Történetből. - (1921-1957) Sopron, 2008. 218p. Kiadói papírborítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3417618
22182
522
Jeszenszky Sándor: Szép Budapest. Bp. 1928. Athenaeum. 223 l. A borító Balogh Rudolf munkája. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban, gerincen kis sérüléssel noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3418360
22183
522
Albertirsai Képeslapok. Albertirsa, 1996. Szerk.: Kisfaludi Péter, Major Judit, írta Szántó József. Lapok kijárnak. 93. old. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3421996
22184
522
Jakucs László: A Békebarlang felfedezése. Bp., 1953, Művelt Nép, kopott félvászon kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3446069
22185
522
Rexa Dezső: Százesztendős Pest-Budai képeskönyvetske. [Bp., 1940], Officina. Kiadói félvászon papírkötésben, gerincen enyhe sérüléssel noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3450806
22186
522
Gaál István: Szép magyar tájak. Budapest, 1944, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 415p Kiadói félvászon kötés, noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3465690
22187
522
2 db könyv: Ungváry Jenő (szerk.): Üdvözlet Kőbányáról! (Régi kőbányai képeslapok) Bp., 1999. Delta Kft. Kiadói kartonált papírkötés + Dr. Losonci Miklós: Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Bp., 1985. Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3465694
22188
522
Gönczi Ambrus - Winkelmayer Zoltán (szerk.): 220 év, 220 kép - Pillanatfelvételek Ferencváros múltjából Bp., 2012. Budapest Főváros IX. KerületmFerencváros Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3465710
22189
522
2 db könyv: Dr. Bach Frigyes: Az eltűnt gyógyvíz nyomában... Bp., 1993(?). Hygieia alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés + Kiss Veronika, Nagy Zoltán (szerk.): Magyar fürdőalmanach Bp., 2004. Magyar fürdőszövetség. Kiadói kartonált papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3465737
22190
522
4 db könyv: Kiállítási katalógus: Kiscelli múzeum - Fővárosi képtár Bp., Kiscelli Múzeum. Kiadói papírkötés + Vendel-Mohay Lajosné: "Áll a régi ház még..." Szekszárd, 1983. Szekszárdi nyomda. Kiadói papírkötés + Dr. György Lajosné: Egyszer volt Dél-Buda Bp., 2000. Folpress Nyomdaipari Kft. Kiadói papírkötés + Dercsényi Balázs (szerk.): Budapest (német nyelvű) Bp., 1993 Mehávia kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3465954
22191
522
Kispest, a főváros XIX. kerülete. Bp., 1985, Fővárosi Nyomdaipari Vállalat, 23+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen