Keresztes Gyula: Marosvásárhely régi épületei. Marosvásárhely, 1998, Difprescar, 138 p.+ 26 (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.
1956 emlékezete Kisújszálláson. Szerk.: Ducza Lajos et al. Helytörténeti füzetek 37. Kisújszállás, 2016, Kisújszállás Város Önkormányzata, 312 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 700 példányban.
Ürmös Lóránt: Régi pápai fényképészek. A vizit- és kabinetképek korszaka 1846-1935. Jókai füzetek 75. Pápa, 2014, Jókai Mór Városi Könyvtár, 107+[5] p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Petheő Károly - Fazekas Zsigmondné - Kocsári Istvánné: Hatvani Lexikon. Az egyik szerző, Petheő Károly által dedikált példány! Hatvan, 1996, Ady Endre Városi Könyvtár és Közösségi Ház, 470+[2] p. Kiadói papírkötés.
Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I. rész. 1., 2., 6., 7. kötetek. (4 db). Sopron, 1921-1929, Székely és Társa-ny. Kiadói papírkötés, változó, részben sérült, széteső állapotban.
Biró Aurél: Az Isteni Szeretet Leányai Kongregációja (Filiae Divinae Caritatis - FDC) budapesti intézeteinek története 1871-2015. A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2015, Isteni Szeretet Leányai Kongregációja. Kiadói kartonált papírkötés.
Különleges múzeumok és gyűjtemények Magyarországon 2.; Nagyjaink emlékhelyei 2.: Alföld, Budapest, Északi-középhegység.; Fürdők és fürdőhelyek: az Alföldön.; [Szombathely], 2018-2024, B. K. L. Kiadói papírkötés.
Wiesław A. Wójcik: Sabała. Zakopane, 2010, Tatrzański Park narodowy. Szerző (Wiesław A. Wójcik) által dedikált Neidenbach Ákos hegymászó, turisztikai szakíró részére.