Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3507201
22036
522
Books: Travelling, Local History
Schréter Zoltán: A Borsod-Hevesi szén és lignitterületek bányaföldtani leírása. / Vadász Elemér: A borsodi színmedence bányaföldtani viszonyai. Bp., 1929, M. Kir. Földtani Intézet, 464 p.+ IX + I-IV, VI-VII t. +III t. +VIII t.+ II t. Mellékletben: V (vászonra kasírozva) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy tábla mellékletben (vászonra kasírozva) pótolt, egy tábla hiányzik (I t.), részben foltos lapokkal, egy javított térképpel, az első (IX) tábla sérült, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3509897
22037
522
Harsányiné Schatz Margit: ... De Kálló szebb. Olvasókönyv Nagykálló történetéről, földrajzáról, irodalmi, zenei hagyományairól, legendáiról. Nagykálló, 1993, Polgármesteri Hivatal, 103+[1] p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3467696
22038
522
4400
Belényesy Márta: Kultúra és tánc a bukovinai székelyeknél. A Magyar Néprajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1958, Akadémiai. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3470966
22039
522
4600
Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. II. rész. 1-6. kötetek. Sopron, 1930-1943, Székely és Társa-ny. Kiadói papírkötés, változó, részben sérült, széteső állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3417681
22040
522
Brehm, Alfred E. Az Északi-sarktól az Egyenlítőig. Népszerű előadások. Írta ~. Fordította Geőcze Sarolta és Paszlavszky József Bp., 1892. K. M. Természettudományi Társulat. VIII+(4)+476+(4) p.+17 t. {Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XLVIII. kötete} Kiadói, festett egészvászon kötésben, sérüléssel a gerincen, kötéstábla félig elvált noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3418147
22041
522
Hausel Sándor: Zalkod története. Zalkod, 2019. 207 p + 1 térkép melléklet. Számos szövegközti képpel. Kiadói papírkötésben, ritka . noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3418320
22042
522
Botka János: Kunhegyes város címere. Heraldikai monográfia. Kunhegyes, 1998. 125p. Kiadói kartonált papírkrötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3450320
22043
522
Kazinczy Ferencz utazásai. Uj lenyomás. Pest, 1873. Ráth Mór. 261+(3) p. Korabeli, papírkötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3466074
22044
522
Boros Péter: Szilvásvárad régi képeslapokon. Budapest, 2015, Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3466385
22045
522
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3466516
22046
522
Jászapáti képekben - Az 1850-es évektől az 1950-es évekig. Jászberény, 2004, Jászapátiak baráti Egyesülete. Kiadói papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3466526
22047
522
Július Cmorej - Gaál Imre: Tornal'a na starých pohl'adniciach - Tornalja régi képes levelezőlapokon (magyar-szlovák). Poprad, 2006,Region poprad s. r. o. Kiadói kartonált papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen