Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 346

A Szent Benedek rendi esztergomi Nagy-gymnasiumi önképző-egylet évkönyve. I. évfolyam 1869.     Esztergom, 1869. Horák Egyed.4 sztl. lev. + 152 p. Korabeli préselt és aranyozott, egészvászon kötésben,
22120.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Utazgassunk hazánk földjén! Szerk.: Koller Ferenc, Vigyázó János. Bp., 1931, M. Kir. Államvasutak Igazgatósága, 64 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. A borító Gönczi-Gebhardt Tibor munkája. Kiadói tűzött papírkötés, a hátsó borítón ráragadt papírmaradvánnyal.
22121.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Papp Jenő Imre: Visszaemlékezések. (Szülőfalum - ahogy én olvastam, láttam, hallottam, megismertem és átéltem.) [Taksony, Taksonyfalva, Matúškovo.] A szerző által dedikált példány! H.n., 2008, magánkiadás, 148 p. Kiadói papírkötés.
22122.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Örsi Julianna (szerk.): Túrkeve földje és népe. II. köt. A szerkesztő, Örsi Julianna (1950- ) néprajzkutató, történész, múzeumigazgató által dedikált példány. Túrkeve, 1996, Túrkeve Város Képviselőtestülete, 60+[8] p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
22123.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Történeti összehasonlító helységnévtár 1773-1913. A történeti Magyarország északi és észak-keleti megyéi. I-II. köt. Szerk.: Jeney Andrásné. Bp., 1998, Központi Statisztikai Hivatal Levéltára. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
22124.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ferenczi Sándor: Kolozsvári útmutató. Földtani, őslénytani, történelmi és természetrajzi vonatkozásokkal. Kolozsvár, 1941, "Erdély"-ny., 158+[2] p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos, térkép-melléklet nélkül.
22125.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Theodor Müller-Alfeld (szerk.): Italien von den Alpen bis Sizilien. Unvergängliche Schönheit in 255 Meisterphotos. Berlin-Darmstadt, 1958, Deutsche Buch-Gemeinschaft. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félbőr-kötés.
22126.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Harold Darling: Bon Voyage! Souvenirs from the Golden Age of Travel. New York,1990, Abbevill Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22127.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kadic Ottokár - Kormos István: A hámori Puskaporos és faunája Borsod-megyében. Waclav Capek és Bolkay István dr. közreműködésével írták - - dr. és - - dr. Bp., 1911, Franklin, 2+109-149 p.+2 t. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, a gerincen kis sérüléssel.
22128.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
A tölgyerdőre épült város. Felföldi tájak, városok. Vál. és összeáll.: Filep Tamás Gusztáv, Szőke Edit. Filep Tamás Gusztáv utószavával. Dunaszerdahely, 1996., Lilium Aurum, 210+2 p. Kiadói papírkötés.
22129.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Tiziana és Gianni Baldizzone: Tibetben, az úri zsiványok földjén. Alexandra David-Néel nyomában. Ford.: Kajsza Krisztina. [Bp.], 2004, Geopen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22130.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Dobrossy István: Miskolc írásban és képekben. [Miskolc], 1994, Belvárosi Kulturális Menedzser Iroda, 307+[1] p. Kiadói papírkötés, ajándékozási bejegyzéssel, névbélyegzéssel.
22131.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen