Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3455618
22680
522
Books: History
Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, laza kötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466605
22681
522
Books: History
Haynal Kornél: Egy halott feltámasztása. [A fasizmus újraéledése Nyugat-Németországban]. ,,Mi van a nagyvilágban?" külpolitikai füzetsorozat 58. sz. Bp., 1958, Országos Béketanács, 40 p. Kiadói tűzött papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466615
22682
522
Books: History
Kiss József: A magyar kormányzat európai látóköre 1848-ban. Értekezések a történeti tudományok köréből 108. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a borítón foltokkal, volt könyvtári példány. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3467000
22683
522
Books: History
Vegyes jogi könyvtétel, 2 db: Pesti Sándor: Az újkori magyar parlament. Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés. Választási rendszerek. Bp., 1997, Osiris - Láthatatlan Kollégium. Kiadói kartonált papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3467807
22684
522
Books: History
Féja Géza: Kurucok. Magyarok Könyvtára. Bp.,(1939),MEFHOSZ. Kiadói papírkötés, 46p. felvágatlan noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3467810
22685
522
Books: History
Sem kelet, sem nyugat távolkelet III. köt. Magyar-japán-turáni világhídfő közlönye Szerk.: Kulin Bán.Ungvár 1991 ., Baráthosi-Imaoka Magyar-Japán-Turáni Egyesület. Kiadói papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3467920
22686
522
Books: History
Chronik 1940. Tag für Tag in Wort und Bild. Dortmund, 1989, Chronik Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468645
22687
522
Books: History
Richard M. Gusenberg - Dietmar Meyer: Die dreißiger Jahre. Mit einem Essay von Johannes Gross. Frankfurt-Berlin-Wien, 1970, Ullstein. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3469562
22688
522
Books: History
Barsy Irma: Pincenapló - Ne fordulj vissza 1944-1945. Barót, 2016, Tortoma könyvkiadó. Barsy Laura által dedikált noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3469611
22689
522
Books: History
Bruckner Éva: Bruckner Győző művelődés-, jog- és egyháztörténész. Barót, 2016, Tortoma Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Dedikált noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3469771
22690
522
Books: History
2 db - Márki Sándor: magyar középkor. Bp., 1914, Élet. + Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935 Káldor. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3469800
22691
522
Books: History
Erdősi Károly: Múmiák és minaretek. Bp., Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, foltos lapok, kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen