Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 346

Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, laza kötés
22680.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Haynal Kornél: Egy halott feltámasztása. [A fasizmus újraéledése Nyugat-Németországban]. ,,Mi van a nagyvilágban?" külpolitikai füzetsorozat 58. sz. Bp., 1958, Országos Béketanács, 40 p. Kiadói tűzött papírkötés
22681.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kiss József: A magyar kormányzat európai látóköre 1848-ban. Értekezések a történeti tudományok köréből 108. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a borítón foltokkal, volt könyvtári példány.
22682.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Vegyes jogi könyvtétel, 2 db: Pesti Sándor: Az újkori magyar parlament. Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés. Választási rendszerek. Bp., 1997, Osiris - Láthatatlan Kollégium. Kiadói kartonált papírkötés.
22683.

Vegyes jogi könyvtétel, 2 db:
Pesti Sándor: Az újkori magyar parlament. Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
Választási rendszerek. Bp., 1997, Osiris - Láthatatlan Kollégium. Kiadói kartonált papírkötés.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
22684.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22685.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22686.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22687.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22688.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22689.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2 db - Márki Sándor: magyar középkor. Bp., 1914, Élet. + Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935 Káldor. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
22690.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Erdősi Károly: Múmiák és minaretek. Bp., Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, foltos lapok, kopottas állapotban.
22691.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen