https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 346

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1887. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1887, Athenaeum. Félvászon-kötésben, sérült, megviselt állapotban, különvált hátsó kötéstáblával.
1
22776.

Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1887. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1887, Athenaeum. Félvászon-kötésben, sérült, megviselt állapotban, különvált hátsó kötéstáblával.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1889. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1889, Athenaeum. Félvászon-kötésben, sérült, viseltes állapotban, a könyvtesttől különvált borítóval.
1
22777.

Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1889. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1889, Athenaeum. Félvászon-kötésben, sérült, viseltes állapotban, a könyvtesttől különvált borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1883. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1883, Athenaeum. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, sérült gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
1
22778.

Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1883. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1883, Athenaeum. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, sérült gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1888. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1888, Athenaeum. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
1
22779.

Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1888. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1888, Athenaeum. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, helyenként sérült, kijáró lapokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Az Osztrák-Magyar Monarchia közös kiadásainak és bevételeinek előirányzata az 1899-ik évre. Mellékletekkel együtt. Bécs, 1898, Cs. K. Udvari és Állam-ny. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, a borítón kis sérülésekkel, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
1
22780.

Az Osztrák-Magyar Monarchia közös kiadásainak és bevételeinek előirányzata az 1899-ik évre. Mellékletekkel együtt. Bécs, 1898, Cs. K. Udvari és Állam-ny. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, a borítón kis sérülésekkel, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Az Osztrák-Magyar Monarchia közös kiadásainak és bevételeinek előirányzata az 1902-ik évre. Mellékletekkel együtt. Bécs, 1901, Cs. K. Udvari és Állam-ny. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé viseltes, sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
1
22781.

Az Osztrák-Magyar Monarchia közös kiadásainak és bevételeinek előirányzata az 1902-ik évre. Mellékletekkel együtt. Bécs, 1901, Cs. K. Udvari és Állam-ny. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé viseltes, sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Kenedi János: K. belügyi iratfelmérő jelentése a kastélyból. Bp., 2000, Magvető. Kiadói kartonált kötés, kopott papír védőborítóval.
1
22782.

Kenedi János: K. belügyi iratfelmérő jelentése a kastélyból. Bp., 2000, Magvető. Kiadói kartonált kötés, kopott papír védőborítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
1
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
A M. Kir. Kormány 1909./1928./1929. évi működéséről és az ország közállapotairól szóló jelentés és statisztikai évkönyv. Bp., 1910-1930-1931, Athenaeum. Papírkötések, az első kötet sérült borítóval, széteső állapotban, a másik két kötet borítóhiánnyal.
1
22783.

A M. Kir. Kormány 1909./1928./1929. évi működéséről és az ország közállapotairól szóló jelentés és statisztikai évkönyv. Bp., 1910-1930-1931, Athenaeum. Papírkötések, az első kötet sérült borítóval, széteső állapotban, a másik két kötet borítóhiánnyal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Nemzetiségi kérdés - nemzetiségi politika. Az MSZMP Központi Bizottságának Társadalomtudományi Intézete. Bizalmas! 1968, Kossuth. Kiadói papírkötés, az első lapokon sérüléssel, kissé kopottas állapotban.
1
22784.

Nemzetiségi kérdés - nemzetiségi politika. Az MSZMP Központi Bizottságának Társadalomtudományi Intézete. Bizalmas! 1968, Kossuth. Kiadói papírkötés, az első lapokon sérüléssel, kissé kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
[Gábriel Asztrik László] Asztrik Gabriel: Les rapports dynastiques Franco-Hongrois au moyen-age. Bp., 1944, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 111+(1) p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, kissé dohos.
1
22785.

[Gábriel Asztrik László] Asztrik Gabriel: Les rapports dynastiques Franco-Hongrois au moyen-age. Bp., 1944, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 111+(1) p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, kissé dohos.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Urbán Ernő: Eleven történelem. Bp., 1975, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 5000 példányban.
1
22786.

Urbán Ernő: Eleven történelem. Bp., 1975, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 5000 példányban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Gubcsi, Lajos: Four Days That Shook Hungary (Budapest 5-9 October 1989). A split between Hungarian Communists and Socialists? (Dedikált.) (Budapest, 1989 [helyesen 1990]). Szerző [ny. n.] 249 + [1] p. + 5 t. (4 kétoldalas). Egyetlen kiadás. Dedikált: "Horváth Istvánnal, a bonni hadvezérnek a magyar ügyek képviseletében -- abban a biztos tudatban, hogy eredményeidet nem lehet már ledönteni. Barátsággal: Gubcsi Lajos." Gubcsi Lajos (sz. 1948) közgazdász, újságíró, szerkesztő áttekintése az 1989. október eleji budapesti politikai eseményekről, az állampárt utolsó kongresszusáról, melynek során az állampárt nevet változtatott, régi vonalas kemény vonala pedig kiszorult a hatalomból. A kötet interjúkból, hírügynökségi jelentésekből, újságcikkekből, nyilatkozatokból áll össze. Prov.: Horváth István (sz. 1943) közgazdász, külkereskedő, bonni nagykövet 1984-1991 között. Fűzve, a szerző színes grafikáival illusztrált kiadói papírborítóban. Jó példány.
1
22787.

Gubcsi, Lajos: Four Days That Shook Hungary (Budapest 5-9 October 1989). A split between Hungarian Communists and Socialists? (Dedikált.) (Budapest, 1989 [helyesen 1990]). Szerző [ny. n.] 249 + [1] p. + 5 t. (4 kétoldalas). Egyetlen kiadás. Dedikált: "Horváth Istvánnal, a bonni hadvezérnek a magyar ügyek képviseletében -- abban a biztos tudatban, hogy eredményeidet nem lehet már ledönteni. Barátsággal: Gubcsi Lajos." Gubcsi Lajos (sz. 1948) közgazdász, újságíró, szerkesztő áttekintése az 1989. október eleji budapesti politikai eseményekről, az állampárt utolsó kongresszusáról, melynek során az állampárt nevet változtatott, régi vonalas kemény vonala pedig kiszorult a hatalomból. A kötet interjúkból, hírügynökségi jelentésekből, újságcikkekből, nyilatkozatokból áll össze. Prov.: Horváth István (sz. 1943) közgazdász, külkereskedő, bonni nagykövet 1984-1991 között. Fűzve, a szerző színes grafikáival illusztrált kiadói papírborítóban. Jó példány.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse