Es ist zu lizitieren
22780.
Bücher: Geschichte
900 HUF
2,44 EUR, 2,81 USD
900 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia közös kiadásainak és bevételeinek előirányzata az 1899-ik évre. Mellékletekkel együtt. Bécs, 1898, Cs. K. Udvari és Állam-ny. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, a borítón kis sérülésekkel, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |