https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 346

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Horváth István: Az elszalasztott lehetőség. A magyar - német kapcsolatok 1980-1991. Bp., 2009, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22800.

Horváth István: Az elszalasztott lehetőség. A magyar - német kapcsolatok 1980-1991. Bp., 2009, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Gerelyes Ede: Budapest munkásmozgalma 1919-1945. Bp., 1982, Kossuth, 270+(18) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22801.

Gerelyes Ede: Budapest munkásmozgalma 1919-1945. Bp., 1982, Kossuth, 270+(18) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Heinrich Schliemann: Die Goldschätze der Antike. H.n., 1978, Prisma Verlag, 335+(1) p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22802.

Heinrich Schliemann: Die Goldschätze der Antike. H.n., 1978, Prisma Verlag, 335+(1) p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Várnai Ferenc: A maoizmus a nemzetközi kommunista mozgalom ellen. Bp., 1980, Kossuth, 124+(4) p. Kiadói papírkötés.
1
22803.

Várnai Ferenc: A maoizmus a nemzetközi kommunista mozgalom ellen. Bp., 1980, Kossuth, 124+(4) p. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Szemelvények Thukydidesből. Ford.: Szilasi Móric. Középiskolai Könyvek Tára III. köt. Bp., 1891, Grill, kihajtható melléklettel, foltos és sérült egészvászon kötés.
1
22804.

Szemelvények Thukydidesből. Ford.: Szilasi Móric. Középiskolai Könyvek Tára III. köt. Bp., 1891, Grill, kihajtható melléklettel, foltos és sérült egészvászon kötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Szélpál Árpád: Les 133 jours de Béla Kun. [Kun Béla 133 napja.] Paris, 1959, Librairie Artheme Fayard, 286+(2) p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, a címlapon ex libris bélyegzéssel (alsó- és felsőgallai Gallay István ügyvéd).
1
22805.

Szélpál Árpád: Les 133 jours de Béla Kun. [Kun Béla 133 napja.] Paris, 1959, Librairie Artheme Fayard, 286+(2) p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, a címlapon ex libris bélyegzéssel (alsó- és felsőgallai Gallay István ügyvéd).

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Dénes Jánossy: Die Ungarische Emigration und der Krieg im Orient. Bp., 1939, E. Lukinich. Német nyelven. Kiadói papírkötés, félig elvált borítóval, felvágatlan lapokkal.
1
22806.

Dénes Jánossy: Die Ungarische Emigration und der Krieg im Orient. Bp., 1939, E. Lukinich. Német nyelven. Kiadói papírkötés, félig elvált borítóval, felvágatlan lapokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Demokratikus köztársaságok Magyarországon. Történeti album. 1918. 1946. 1989. Szerk.: Fitl István, Gellériné Lázár Márta, Kende János. Bp., 2007, Napvilág. Kiadói kartonált papírkötésben
1
22807.

Demokratikus köztársaságok Magyarországon. Történeti album. 1918. 1946. 1989. Szerk.: Fitl István, Gellériné Lázár Márta, Kende János. Bp., 2007, Napvilág. Kiadói kartonált papírkötésben

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Journal de la Société Hongroise de Statistique. Numéro de jubilé de M. Gustave Thirring. Budapest, 1937. Société Hongroise de Statistique [Pátria ny.] 1 t. (címkép) + [4] + 286 + [2] p. + 1 térkép. Egyetlen kiadás. A Magyar Statisztikai Szemle 15. évfolyamának 1-2. számaként megjelent ünnepi szám Thirring Gusztáv (1861-1941) földrajztudós, demográfus, statisztikus tiszteletére készült. A lapszámban angol, francia, német és olasz nyelvű demográfiai és statisztikai cikkek, alkalmanként szövegközti ábrákkal kísérve. A tartalomból: L. I. Illyefalvi: Hommage a M. Gustave Thirring -- Ch. Balás: The Necessity of Theoretical Points of View and the Establishment of Theoretical Aims of Modern Demography -- F. Fodor: Statistik der Redemption Jazygens i. J. 1745 -- Kovács A.: Les connaisances de langue des industriels et commercants de Translyvanie dans l'ancienne Hongrie -- Nagy A: Hungarians in Canada. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban. Jó példány.
1
22808.

Journal de la Société Hongroise de Statistique. Numéro de jubilé de M. Gustave Thirring. Budapest, 1937. Société Hongroise de Statistique [Pátria ny.] 1 t. (címkép) + [4] + 286 + [2] p. + 1 térkép. Egyetlen kiadás. A Magyar Statisztikai Szemle 15. évfolyamának 1-2. számaként megjelent ünnepi szám Thirring Gusztáv (1861-1941) földrajztudós, demográfus, statisztikus tiszteletére készült. A lapszámban angol, francia, német és olasz nyelvű demográfiai és statisztikai cikkek, alkalmanként szövegközti ábrákkal kísérve. A tartalomból: L. I. Illyefalvi: Hommage a M. Gustave Thirring -- Ch. Balás: The Necessity of Theoretical Points of View and the Establishment of Theoretical Aims of Modern Demography -- F. Fodor: Statistik der Redemption Jazygens i. J. 1745 -- Kovács A.: Les connaisances de langue des industriels et commercants de Translyvanie dans l'ancienne Hongrie -- Nagy A: Hungarians in Canada. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban. Jó példány.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
300 HUF
300 400 500
Die moderne Türkei. Az Europäische Revue német nyelvű folyóirat 12. évfolyamának 6. száma. Szerkeszti: Karl Anton Prinz Rohan. (1936. június) Stuttgart-Berlin, 1936. Druck und Verlag: Deutsche Verlags-Anstalt. [431]-529 + [9] p. A török szerzők és német orientalisták, diplomaták által írt tanulmánykötet az atatürki Törökország legfontosabb társadalmi és gazdasági vonásait tekinti át. Oldalszámozáson belüli Törökország-térképpel, a témában írt publikációk ismertetésével. Oldalszámozáson túl képes hirdetésekkel. Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.
1
22809.

Die moderne Türkei. Az Europäische Revue német nyelvű folyóirat 12. évfolyamának 6. száma. Szerkeszti: Karl Anton Prinz Rohan. (1936. június) Stuttgart-Berlin, 1936. Druck und Verlag: Deutsche Verlags-Anstalt. [431]-529 + [9] p. A török szerzők és német orientalisták, diplomaták által írt tanulmánykötet az atatürki Törökország legfontosabb társadalmi és gazdasági vonásait tekinti át. Oldalszámozáson belüli Törökország-térképpel, a témában írt publikációk ismertetésével. Oldalszámozáson túl képes hirdetésekkel. Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
100 HUF
100 200 300

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse