Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 346

Mészáros Ernő: A város peremétől az akadémiáig. Veszprém, 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22704.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Die Deutsche Frage. Von Hitler bis heute. Texte und Hinweise hrsg. von Herlmut Sündermann. Leoni am Starnberger See, én., Druffel-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22705.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Michae Wortmann: Baldur von Schirach. Hitlers Jugendführer. Köln,1982.,Böchlau. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22706.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Pulszky Terézia: Egy magyar hölgy emlékiratai. Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta: Egyed Ilona. Magyar Hírmondó. Bp.,1986,Magvető. Pulszky Terézia (1819-1866) író, műfordító, újságíró, férje Pulszky Ferenc (1814?1897) politikus. Kiadói kartonált papírkötés. + Jókai Mór: Emléksorok. Napló 1848-49-ből. Szerk.: Nemeskéri Erika Bp., 1980, Magvető. Kiadói papírkötés.
22707.

Pulszky Terézia: Egy magyar hölgy emlékiratai. Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta: Egyed Ilona. Magyar Hírmondó. Bp.,1986,Magvető.
Pulszky Terézia (1819-1866) író, műfordító, újságíró, férje Pulszky Ferenc (1814?1897) politikus. Kiadói kartonált papírkötés. + Jókai Mór: Emléksorok. Napló 1848-49-ből. Szerk.: Nemeskéri Erika Bp., 1980, Magvető. Kiadói papírkötés.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ludassy Mária: "Valóra váltjuk a filozófia ígéreteit." A francia felvilágosodástól a francia forradalomig. Bp.,1972,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
22708.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lakatos Pál: A betonba döngölt Magyarország. DEDIKÁLT! Bp.,[2001],Kairosz. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
22709.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Emma Goldman: Living My Life. Vol. I-II. New York, 1970., Dover. Angol nyelven. Emma Goldman (1869-1940) litván születésű amerikai anarchista író és aktivista. Úttörő szerepe volt a 20. század első felében az észak-amerikai és európai anarchista politikafilozófia kialakításában. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22710.

Emma Goldman: Living My Life. Vol. I-II. New York, 1970., Dover. Angol nyelven.
Emma Goldman (1869-1940) litván születésű amerikai anarchista író és aktivista. Úttörő szerepe volt a 20. század első felében az észak-amerikai és európai anarchista politikafilozófia kialakításában. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Joseph Aug. Lux: Das goldene Buch der Vaterländischen Geschichte für Volk und Jugend Österreichs. Mit Geleitwort von Bundeskanzler Dr. Kurt Ritter von Schuschnigg. Wien,én.,Gerlach&amp;Wiedling, 356+4 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
22711.

Joseph Aug. Lux: Das goldene Buch der Vaterländischen Geschichte für Volk und Jugend Österreichs. Mit Geleitwort von Bundeskanzler Dr. Kurt Ritter von Schuschnigg. Wien,én.,Gerlach&Wiedling, 356+4 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22712.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Benke József: Az arabok története. Pécs, é.n., Alexandra. 533 p. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
22713.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ian Wilson: A Biblia: Történelem. Gold Book, 2002. 256p.  Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval
22714.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kosáry Domokos: Magyarország története. Nemzetnevelők könyvtára I. Nemzetismeret 4. Bp., 1943, Országos Közoktatási Tanács, 411+(1) p. Átkötött, modern egészvászon-kötésben, javításokkal.
22715.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen