https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 346

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bencsik Gábor: Horthy Miklós. A kormányzó és kora. Bp., 2012, Magyar Mercurius. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
22656.

Bencsik Gábor: Horthy Miklós. A kormányzó és kora. Bp., 2012, Magyar Mercurius. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Csonkaréti Károly: Horthy, A tengerész. 1993, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
22657.

Csonkaréti Károly: Horthy, A tengerész. 1993, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Oxfordi füzetek a világkérdésekről 2 száma (29., 47.): Williamson, J. A.: A brit birodalom születése és kifejlődése.; Graham Spry: Kanada.; Oxford, 1940-1941, Oxfordi Egyetemi Nyomda, 37 p.; 43 p. Kiadói papírkötések.
1
22658.

Oxfordi füzetek a világkérdésekről 2 száma (29., 47.):
Williamson, J. A.: A brit birodalom születése és kifejlődése.;
Graham Spry: Kanada.;
Oxford, 1940-1941, Oxfordi Egyetemi Nyomda, 37 p.; 43 p. Kiadói papírkötések.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Hajnal István: Az újkor története (Az Akadémiai Kiadó reprint sorozata). Bp., 1988, Akadémiai. 620p. Kiadói kartonált papírkötés, térképmellékletekkel.
1
22659.

Hajnal István: Az újkor története (Az Akadémiai Kiadó reprint sorozata). Bp., 1988, Akadémiai. 620p. Kiadói kartonált papírkötés, térképmellékletekkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
J. Cachée- G. Parschl-Bichler: Ferenc József magánélete. Fordította: Simon László. Királyi házak. Bp.,1998,Gabo. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22660.

J. Cachée- G. Parschl-Bichler: Ferenc József magánélete. Fordította: Simon László. Királyi házak. Bp.,1998,Gabo. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Symposium on Rákóczi Ferenc II and the Hungarian refugees in the light of Turco-Hungarian cultural relations. (31 May - 3 June 1976.) University of Istanbul, the Faculty of Lettres. Istanbul, 1976., University of Istanbul, XVI+239 p. Török, angol és francia nyelven. Megjelent 1000 példányban. Kiadói 1papírkötés.
1
22661.

Symposium on Rákóczi Ferenc II and the Hungarian refugees in the light of Turco-Hungarian cultural relations. (31 May - 3 June 1976.) University of Istanbul, the Faculty of Lettres. Istanbul, 1976., University of Istanbul, XVI+239 p. Török, angol és francia nyelven. Megjelent 1000 példányban. Kiadói 1papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Németh Józsefné: Andreetti Károly élete és munkássága. Sóskút, 2000, magánkiadás, 140 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
22662.

Németh Józsefné: Andreetti Károly élete és munkássága. Sóskút, 2000, magánkiadás, 140 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Csicsery-Rónay István, Horváth János, Török Bálint: A demokrácia fellegvárának építői. Csicsery-Rónay István, Horváth János, Török Bálint írásaiból. Mindhárom szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2002, Századvég. 267 p. Kiadói papírkötés.
1
22663.

Csicsery-Rónay István, Horváth János, Török Bálint: A demokrácia fellegvárának építői. Csicsery-Rónay István, Horváth János, Török Bálint írásaiból. Mindhárom szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2002, Századvég. 267 p. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Vértes László: Untersuchungen an Höhlensedimenten. Methode und Ergebnisse [Barlangüledékek vizsgálata. Módszer és eredmények.] Régészeti Füzetek ser. II, 7. Bp., 1959., Magyar Nemzeti Múzeum - Történeti Múzeum, 176 p.+ 2 (egyik kihajtható) t. + 1 (melléklet) t. Kiadói papírkötés. Megjelent 450 példányban.
1
22664.

Vértes László: Untersuchungen an Höhlensedimenten. Methode und Ergebnisse [Barlangüledékek vizsgálata. Módszer és eredmények.] Régészeti Füzetek ser. II, 7. Bp., 1959., Magyar Nemzeti Múzeum - Történeti Múzeum, 176 p.+ 2 (egyik kihajtható) t. + 1 (melléklet) t. Kiadói papírkötés. Megjelent 450 példányban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Edward Topol: U-137 oder Europa wird erschüttert. Übersetzung aus demRussischen von Nina Stein und Hanns-Peter Pichl. München, 1981, Roitmann. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22665.

Edward Topol: U-137 oder Europa wird erschüttert. Übersetzung aus demRussischen von Nina Stein und Hanns-Peter Pichl. München, 1981, Roitmann. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Flugkapitän Hans Bauer: Mit Mächtigen zwischen Himmel und Erde. Coburg,1993,Verlag K. W. Schütz. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22666.

Flugkapitän Hans Bauer: Mit Mächtigen zwischen Himmel und Erde. Coburg,1993,Verlag K. W. Schütz. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Rolf Hochhuth - Hans-Henrich Koch (szerk.): Kaisers Zeiten. Bilder einer Epoche. München-Berlin, 1973, Herbig. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
1
22667.

Rolf Hochhuth - Hans-Henrich Koch (szerk.): Kaisers Zeiten. Bilder einer Epoche. München-Berlin, 1973, Herbig. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse