Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 346

22668.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
E. Kovács Péter: Zsigmond király Sienában. Bp., 2014, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
22669.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Sebess Dénes: Két Magyarország. Az elmúlt század politikai eszményei. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
22670.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Brigitte Hamann: Rudolf. A trónörökös és a lázadó. Bp., 1990, Európa. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
22671.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Matuska Márton: A megtorlás napjai. Bp., 1990, Montázs. Kiadói papírkötés.
22672.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22673.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Huszár Tibor - Szabó János: Restauráció vagy kiigazítás. A kádári represszió intézményesülése 1956-1962. 1999, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22674.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kaari Utrio: Éva lányai. Az európai nő története. 1989, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22675.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Blasszauer Róbert (szerk.): Az Ihnetov munkanaplója. Vitéz Béldy Alajos vezérezredes Hadtörténelmi Levéltárban őrzött irataiból 1941-1943. Bp., 2002, Petit Real. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22676.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
22677.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Újjáépítő magyarok. Az országépítés két esztendeje. Tildy Zoltán bevezető tanulmányával. Sajtó alá rend.: Gáspár László és Zsadányi Oszkár. (Bp., 1947), Kossuth (Szikra-ny.), 816 p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal.
22678.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Sozialdemokratie in Deutschland 1863-1988. Für Freiheit, Gerechtigkeit und Solidarität. Bonn, 1986, SPD. Német nyelven. Kiadói papírkötés.;   Nemetgazdaságunk új feladatai. Gerő Ernő, Vas Zoltán, Vajda Imre felszólalásai a MDP Központi vezetőségének ülésén 1948. november 27. én. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötés.;   Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. 1947, Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, borító hiánnyal, foltos, rossz állapotban.
22679.

Vegyes könyvtétel, 3 db:

Sozialdemokratie in Deutschland 1863-1988. Für Freiheit, Gerechtigkeit und Solidarität. Bonn, 1986, SPD. Német nyelven. Kiadói papírkötés.;

Nemetgazdaságunk új feladatai. Gerő Ernő, Vas Zoltán, Vajda Imre felszólalásai a MDP Központi vezetőségének ülésén 1948. november 27. én. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötés.;

Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. 1947, Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, borító hiánnyal, foltos, rossz állapotban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen