https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 346

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Heer, Jean: Weltgeschehen 1866 bis 1966. Ein Jahrhundert Nestlé, 1966, Eigenverlag, 254 p. + 92 t. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
22764.

Heer, Jean: Weltgeschehen 1866 bis 1966. Ein Jahrhundert Nestlé, 1966, Eigenverlag, 254 p. + 92 t. Kiadói kartonált papírkötésben.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Kászonyi Dániel: Magyarhon négy korszaka. A bevezető tanulmányt és a jegyzeteket író Márkus László (1920-2011) történész által DEDIKÁLT! Magyar Századok. Bp., 1977, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
1
22765.

Kászonyi Dániel: Magyarhon négy korszaka. A bevezető tanulmányt és a jegyzeteket író Márkus László (1920-2011) történész által DEDIKÁLT! Magyar Századok. Bp., 1977, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Spira György 2 műve:  Spira György: Széchenyi a negyvennyolcas forradalomban Korunk Tudománya. Bp., 1979, Akadémiai, 266+4 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest szétvált, és az egyik része elvált a borítótól.;  Spira György: Kossuth és alkotmányterve. Debrecen, 1989., Csokonai, 89+2 p. Kiadói papírkötés.;
1
22766.

Spira György 2 műve:

Spira György: Széchenyi a negyvennyolcas forradalomban Korunk Tudománya. Bp., 1979, Akadémiai, 266+4 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest szétvált, és az egyik része elvált a borítótól.;

Spira György: Kossuth és alkotmányterve. Debrecen, 1989., Csokonai, 89+2 p. Kiadói papírkötés.;

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Spira György: Jottányit se a negyvennyolcból. Bp., 1989, Gondolat, 436+4 p.+8 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.
1
22767.

Spira György: Jottányit se a negyvennyolcból. Bp., 1989, Gondolat, 436+4 p.+8 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Imre Sándor: Széchenyi születésének 150. évfordulójára. Bp., 1941, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje. 53p. Kiadói papírkötésben
1
22768.

Imre Sándor: Széchenyi születésének 150. évfordulójára. Bp., 1941, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje. 53p. Kiadói papírkötésben

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
1
22769.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.
1
22770.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
A Magyar Korona országainak hitelintézetei 1894-ben XVI. kötet. Bp., 1897, Szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
1
22771.

A Magyar Korona országainak hitelintézetei 1894-ben XVI. kötet. Bp., 1897, Szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Magyar Statisztikai Évkönyv, 5 kötet: 1912., 1932., 1935., 1937., 1939. Szerk. és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1914-1940, Athenaeum-ny. Az 1912. évi kötet német, a többi magyar nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
1
22772.

Magyar Statisztikai Évkönyv, 5 kötet: 1912., 1932., 1935., 1937., 1939. Szerk. és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1914-1940, Athenaeum-ny. Az 1912. évi kötet német, a többi magyar nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
[II. Világháború] Friss Ujság. 1943. december 30. (Napilap, 48. évfolyam, 295. szám) "Németország felkészült minden lehetőségre -- Elfogták a 200 ezer pengős betörés két tettesét" Félbehajtva, jó állapotban.
1
22773.

[II. Világháború] Friss Ujság. 1943. december 30. (Napilap, 48. évfolyam, 295. szám) "Németország felkészült minden lehetőségre -- Elfogták a 200 ezer pengős betörés két tettesét" Félbehajtva, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
[II. Világháború] Magyar Nemzet. Pethő Sándor riportlapja. VI. évfolyam, 169. szám. (Napilap, 1943 július 29.) "E nagy harcban bármely időben bekövetkezős bármilyen belpolitikai fejleménynek nincs külpolitikai hatása-írja a TP diplomáciai szerkesztője -- A háború -- Mit írnak a svájci lapok -- Roosevelt kifogása a háborús tájékoztatási hivatal rádióközleménye ellen -- Churchill módosította a casablancai feltételt? -- Eden: Olaszország nem kapja vissza gyarmatait -- Párizsi tükör".  Félbehajtva, jó állapotban.
1
22774.

[II. Világháború] Magyar Nemzet. Pethő Sándor riportlapja. VI. évfolyam, 169. szám. (Napilap, 1943 július 29.) "E nagy harcban bármely időben bekövetkezős bármilyen belpolitikai fejleménynek nincs külpolitikai hatása-írja a TP diplomáciai szerkesztője -- A háború -- Mit írnak a svájci lapok -- Roosevelt kifogása a háborús tájékoztatási hivatal rádióközleménye ellen -- Churchill módosította a casablancai feltételt? -- Eden: Olaszország nem kapja vissza gyarmatait -- Párizsi tükör". Félbehajtva, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
3 db könyv: Zombori István (szerk.): Az 1956-os forradalom hatása a környező országok egyházaira. Bp., 2010, Magyar EgyházTörténeti Enciklopédia Munkaközösség. Kiadói papírkötésben; Zombori István (szerk.): The Impact of the 1956 Hungarian revolution on Religious Life in Eastern Europe. Bp., 2009, Magyar EgyházTörténeti Enciklopédia Munkaközösség. Kiadói papírkötésben; Rotár Krisztina, Wenklar Michal (szerk.): Egyetemista ellenzéki mozgalmak Lengyelországban és Magyarországon 0956-1989 között (magyar-lengyel) Krakkó-Varsó-Szeged, 2022, Instytutu Pamieci Narodowej. Kiadói kartonált papírkötésben
1
22775.

3 db könyv: Zombori István (szerk.): Az 1956-os forradalom hatása a környező országok egyházaira. Bp., 2010, Magyar EgyházTörténeti Enciklopédia Munkaközösség. Kiadói papírkötésben; Zombori István (szerk.): The Impact of the 1956 Hungarian revolution on Religious Life in Eastern Europe. Bp., 2009, Magyar EgyházTörténeti Enciklopédia Munkaközösség. Kiadói papírkötésben; Rotár Krisztina, Wenklar Michal (szerk.): Egyetemista ellenzéki mozgalmak Lengyelországban és Magyarországon 0956-1989 között (magyar-lengyel) Krakkó-Varsó-Szeged, 2022, Instytutu Pamieci Narodowej. Kiadói kartonált papírkötésben

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse