Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 346

Cantu Caesar: Kor- és betűrendi mutató Cantu Caesar Világtörténelméhez. Kiadja Szent-István-Társulat. Eger, 1877, Érseki Lyc., 2+404 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
22572.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Pór Antal: Egyházi beszéd melyet Szent István király ünnepén 1873 augusztus 20-án a budai vártemplomban mondott --., Bp., 1873. Athenaeum. 16p. Korabeli egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel.
22573.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
A magyar országgyűlés 1848/49-ben. Szerk.: Szabad György. [Bp., 1998.], KIT Képzőművészeti Kiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötésben.
22574.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
22575.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Felszabadult Hazánk Bp., 1955. Zrínyi katonai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben bronz plakettel. 293p.
22576.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Szakai Tosinobu: A japán kendó története. 2013. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22577.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1848-1849. Centenáris kiállítás. [Budapest], 1948. Történelmi Emlékbizottság (Officina Nyomda és Kiadóvállalat Rt.) 119 + [1] p. + 16 t. (kétoldalas). Egyetlen kiadás. Centenáriumi kiállítási kísérőfüzetünk bemutatja a haladó magyar népi demokrácia szemszögéből értelmezett forradalom és szabadságharc kiállítási anyagát. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
22578.

1848-1849. Centenáris kiállítás.
[Budapest], 1948. Történelmi Emlékbizottság (Officina Nyomda és Kiadóvállalat Rt.) 119 + [1] p. + 16 t. (kétoldalas). Egyetlen kiadás.
Centenáriumi kiállítási kísérőfüzetünk bemutatja a haladó magyar népi demokrácia szemszögéből értelmezett forradalom és szabadságharc kiállítási anyagát.
Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásaiba és irodalmába I/1-2. köt. I./1.: Általános rész: Könyvtárak és bibliográfiák. I./2.: Országos jellegű levéltárak és forrásközlések. Bp., 2000-2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötések.
22579.

Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásaiba és irodalmába I/1-2. köt. I./1.: Általános rész: Könyvtárak és bibliográfiák. I./2.: Országos jellegű levéltárak és forrásközlések.
Bp., 2000-2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötések.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Erdélyi István (szerk.): Sir Aurel Stein Bibliography 1885-1943. Arcadia Bibliographia Virorum Eruditorum 17. A szerkesztő, Erdélyi István (1931-2020) régész, történész által dedikált példány. Bloomington, 1999, Eurolingua, 68+(4) p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
22580.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Ted Olsen: A kelták és a kereszténység. Scolar vallástörténet. Bp., 2004, Scolar. Kiadói papírkötés, lapszéli foltokkal.
22581.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Szent-Andrássy Jenő: Újjászületés. Az én '56-om, a te '56-od? Kiadói papírkötés.
22582.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
22583.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen