Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 346

22476.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
22477.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
22478.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
22479.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
22480.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
22481.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Pethő Sándor:  A római szent birodalom bomlásának okai és körülményei. (Dedikált.) Győr, 1907. "Pannonia"-könyvnyomda. 62 p. Egyetlen kiadás. Dedikált: "Kedves Ottó barátomnak, Pethő Sándor. Kolozsvár. 1907. szept. 23." Pethő Sándor (1885-1940) közíróról, a Magyar Nemzet alapító főszerkesztőjéről kevéssé ismert tény, hogy eredeti szakmája szerint történész, történelemtanár volt. A Német-Római Birodalom 1806. évi megszűnésének centenáriuma alkalmából írt tanulmányában a nemzetek felett álló birodalom összeomlásának geopolitikai és társadalmi okait vizsgálja. Ez a szerző első nyomtatásban megjelent kötete. Aranyozott gerincű, vaknyomásos korabeli egészvászon kötésben, vörös festésű lapszélekkel. Jó példány.
22482.

Pethő Sándor: A római szent birodalom bomlásának okai és körülményei. (Dedikált.)
Győr, 1907. "Pannonia"-könyvnyomda. 62 p. Egyetlen kiadás.
Dedikált: "Kedves Ottó barátomnak, Pethő Sándor. Kolozsvár. 1907. szept. 23."
Pethő Sándor (1885-1940) közíróról, a Magyar Nemzet alapító főszerkesztőjéről kevéssé ismert tény, hogy eredeti szakmája szerint történész, történelemtanár volt. A Német-Római Birodalom 1806. évi megszűnésének centenáriuma alkalmából írt tanulmányában a nemzetek felett álló birodalom összeomlásának geopolitikai és társadalmi okait vizsgálja. Ez a szerző első nyomtatásban megjelent kötete.
Aranyozott gerincű, vaknyomásos korabeli egészvászon kötésben, vörös festésű lapszélekkel. Jó példány.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
22483.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
4 db családtörténeti repetítórium: A Festetics Családi Levéltár (Magyar Országos Levéltár 73.) Az Orczy család levéltára - Levéltárak Országos Központja, 1959 Az Esterházy család zólyomi ágának levélára. Levéltárak Országos Központja, 1963 A Bethlen család levéltára. MOL, 1979
22484.

4 db családtörténeti repetítórium:
A Festetics Családi Levéltár (Magyar Országos Levéltár 73.)
Az Orczy család levéltára - Levéltárak Országos Központja, 1959
Az Esterházy család zólyomi ágának levélára. Levéltárak Országos Központja, 1963
A Bethlen család levéltára. MOL, 1979

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Szulovszky János: A magyar kézművesipar története. Szerk.: - -. Bp., 2005, Magyar Kereskedelmi és Iparkamara. Nagy gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22485.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
22486.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Krisztics Sándor: A békeszerződések reviziója    Bp. 1927. Grill. (Dunántúli Egyetemi Ny.) XX. 508 l. Korabeli félvászon kötésben
22487.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen