Es ist zu lizitieren
22572.
Bücher: Geschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Cantu Caesar: Kor- és betűrendi mutató Cantu Caesar Világtörténelméhez. Kiadja Szent-István-Társulat. Eger, 1877, Érseki Lyc., 2+404 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |