Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 346

Braunbuch II: Dimitroff contra Goering. Enthüllungen über die Wahren Brandstifter. Paris, 1934, Carrefour, 462+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
22584.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Tausend ganz normale Jahre. Ein Photoalbum des gewöhnlichen Faschismus von Otto Weber. 99 Aufnahmen in Kupfertiefdruck. Ausgewählt von Hildegard Weber. Die Andere Bibliothek. Nördlingen, 1987., Franz Greno, 177+3 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22585.

Tausend ganz normale Jahre. Ein Photoalbum des gewöhnlichen Faschismus von Otto Weber.
99 Aufnahmen in Kupfertiefdruck. Ausgewählt von Hildegard Weber. Die Andere Bibliothek. Nördlingen, 1987., Franz Greno, 177+3 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Henry Picker: Hitlers Tischgespräche im Führerhauptquartier. [Hitler asztali beszélgetése a Führer főhadiszállásán.] Wiesbaden,1983.,VMA-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22586.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Traudl Junge: Bis zur Letzten Sunde. Hitlers Sekretärin erzählt ihr Leben. Unter Mitarbeit von Melissa Müller. [Traudl Junge: Az utolsó óráig. Hitler titkárnője elmeséli élettörténetét. Melissa Müller közreműködésével.] München, 2002, Classen. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22587.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Der Todeskampf der Reichshauptstadt. [A birodalmi főváros haláltusája.] Hrsg. von Bengt von zur Mühlen unter Mitarbeit von Frank Bauer, Karen Pfundt, Tony Tissier. Berlin-Kleinmachnow, 1994, Chronos. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
22588.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Wilhelm Löblack: Gauleiter Albert Forster. Der deutschen Angestelltenführer. Hamburg,1934, Verlagsanstalt, 1 t. + 140+2 p.+7 t. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval és foltos címképpel.
22589.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Günther Deschner: Reinhard Heydrich. Statthalter der totalen Macht. München, 1986, Meyster. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22590.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Gerhard Frey (Hrsg.): Vorsicht Fälschung. 1000 antideutsche Lügen im Bild und Text. [ Óvakodj az álhírektől. 1000 németellenes hazugság írásban és képben.] München, 1991, FZ. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22591.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Alfred Seidl: Der Fall Rudolf Hess 1941-1984. Dokumentation der Verteidigers. München, 1984, Universitas. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22592.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
George Morgenstern: Pearl Harbor 1941. Eine amerikanische Katastrophe. Hrsg. und ins Deutsche übertragen von Walter Post. München, 2000, Herbig. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22593.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Max Klüver: War es Hitlers Krieg? Die "Irrtümer" des Geschichtsschreibung über Deutschlands Außenpolitik 1937-1939. Leoni am Starnberger See, 1984., Druffel-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22594.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Arno Rose: Werwolf 1944-1945. Eine Dokumentation. Stuttgart,1980,Motorbuch Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22595.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen