Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 81

Max Seydewitz - Kurt Doberer: Todesstrahlen und Andere Neue Kriegswaffen. [Halálsugarak és más új háborús fegyverek.] London,1936,Malik, 287+1 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19943.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kiképzési képsorozatok. Kiadja a Honvéd Altiszti Folyóirat szerkesztősége. I. füzet.    Bp., 1940. (Ladányi Jánosné ny.) 215+(4)p. Képregényes formában oktató katonai oktatási anyag. Modern múbőr kötésben
19944.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

19945.

Rufpreis:
8 000 HUF

Eitel Lange: Der Reichsmarschall im Kriege. Ein Bericht in Wort und Bild. Stuttgart,1950.,Curt E. Schwab, 215+1 p. +76 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Reichsmarschall Hermann Göring (1893-1946) német politikus és katonai vezető, a Nemzetiszocialista Német Munkáspárt vezető tagja, a német légierő (Luftwaffe) parancsnoka, a Harmadik Birodalom második embere. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel.
19946.

Eitel Lange: Der Reichsmarschall im Kriege. Ein Bericht in Wort und Bild. Stuttgart,1950.,Curt E. Schwab, 215+1 p. +76 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
Reichsmarschall Hermann Göring (1893-1946) német politikus és katonai vezető, a Nemzetiszocialista Német Munkáspárt vezető tagja, a német légierő (Luftwaffe) parancsnoka, a Harmadik Birodalom második embere.
Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

vitéz Mándoky Sándor - Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris Országos Frontharcos Találkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott, nemzetiszínű szalaggal díszített egészvászon-kötés, jó állapotban.
19947.

Rufpreis:
12 000 HUF

A Belügyminisztérium lövészeti szabályzata. (Belső használatra!) Számozott, 1359. sorszámú példány. [Bp.], 1980, Belügyminisztérium, 272 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
19948.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Veress D. Csaba: Magyarország hadikrónikája 1944-1945. 1-2. köt. 1.: A kárpáti harcoktól a Dunántúl elleni szovjet támadásig. (1944. augusztus 25. - 1944. november 6.) 2.: A Dunántúl elleni szovjet támadástól a német Birodalmi Védőállás áttöréséig. (1944. november 7. - 1945. április 13.) Dedikált! Bp., 2002-2003, Történelmi Hagyományőrző és Hadisírgondozó Alapítvány, 477+(3) p.; 485-1173 p.+ (3) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Az első kötet címlapján a szerző, Veress D. Csaba (1933-2014) történész dedikációjával.
19949.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

19950.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Balatoni Béla (szerk.): Katonai tereptan. [Bp.], 1991, Magyar Honvédség Parancsnoksága. Színes ábrákkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés.
19951.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bárdy István: Csaba vezér útján. (4-es honvédek a világháborúban.) Orosháza, 1932, Demartsik Ferenc-ny., 112 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen sérülésekkel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban. (Ritka!)
19952.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

19953.

Rufpreis:
6 000 HUF

19954.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF