Tétel

Rufpreis:

4 800 HUF

Beschreibung:

Eitel Lange: Der Reichsmarschall im Kriege. Ein Bericht in Wort und Bild. Stuttgart,1950.,Curt E. Schwab, 215+1 p. +76 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
Reichsmarschall Hermann Göring (1893-1946) német politikus és katonai vezető, a Nemzetiszocialista Német Munkáspárt vezető tagja, a német légierő (Luftwaffe) parancsnoka, a Harmadik Birodalom második embere.
Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kni