Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD

Beschreibung:

Max Valentiner: Der Schrecken der Meere. Meine U-Boot-Abenteuer. Zürich-Leipzig-Wien,1931,Amalthea-Verlag, 1 (címkép) t.+327+1 p.+7 (kétoldalas ekete-fehér képtáblák) t. Német nyelven. Horthy Miklósnak szóló nyomtatott ajánlással: "Sr. Durchlacht dem Herrn Reichsverweser von Ungarn Admiral Nikolaus Horthy de Nagybánya dem glorreichen Sieger der Otranto-Slacht in Verehrung gewindet." Christian Valentiner kapitány (18833-1949) az első világháború elismert német tengeralattjáró-parancsnok a. Az első világháború 3. legtöbb pontot elért U-boat-parancsoka, és érdemeiért "Pour le Mérit"-tel tüntették ki. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kissé foltos lapélekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kni