Eckard Wetzel: U 995. Das U-Boot vor dem Marine-Ehrenmal in Laboe. Erlangen, 1995, Karl Müller Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Heinz Schön: Die KdF-Schiffe und ihr Schicksal. Eine Dokumentation. Stuttgart, 1987, Motorbuch Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Frans S. A. Beekman: Sturmangriff aus der Luft. Die erste Fallschirm- und Luftlandeoperation der Kriegsgeschichte in die Festung Holland. 1990, Kurt Vowinckel Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Kováts Zoltán - Nagy István: Kézi lőfegyverek. Típuskönyv. Bp., 1986, Zrínyi, 370+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.