Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 81

Hans Jürgen Hansen: Die Schiffe der deutschen Flotten 1848-1945. Augsburg, 1998, Weltbild Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19991.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pellegrini Albert) Diplomata: Nagy dolog a háború. . Bp. (191?.) Légrády. 249 l. Garay Ákos rajzaival. Kiadói, kopott félvászon-kötésben néhány foltos lappal .
19992.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hajrá honvéd - Erdélyért. Erdélyi vonatkozású dalok gyűjteménye a magyar katonaszellem szolgálatára. Bp., 1940, Vitézi Rend Zrínyi csoportja. Papírkötésben, 46 p.
19993.

Rufpreis:
2 400 HUF

A Hadtörténeti Közlemények 125. évfolyamának 1., 2., 3., száma. Bp., Hadtörténeti Múzeum és Intézet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19994.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Mémorial de l'artillerie française, Volume 16, Parts 1-2 ? - 1937 ; 804-1009p + 76p. + 5 p. Félvászon kötésben.
19995.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

2 db II. világháborús témájú, német nyelvű könyv: Guido Knopp: Das Ende 1945. Der verdammte Krieg. München, 1995, C. Bertelsmann. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Eva Berthold - Norbert Matern: München im Bombenkrieg. Düsseldorf, 1983, Droste. Kiadói kartonált papírkötés.
19996.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szűrös Iván: Légió mindhalálig (?). DEDIKÁLT! Szerk. és az utószót írta: Nagy Tibor. Szolnok, 1993, Verseghy Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval.
19997.

Rufpreis:
2 000 HUF

Osváth Tibor: Tízen nyugat felé. Hadifogoly-regény. I-II. Bp., Révai. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19998.

Rufpreis:
2 000 HUF

Margócsy József: Ötven hónap utászcsizmában. Katonaemlékek (1942-1946). nyíregyháza, 1998. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19999.

Rufpreis:
2 000 HUF

Goss, Chris: Véres Vizcaya. Debrecen, 2001, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20000.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az ifjúság legszentebb kötelessége a néphadsereg erősítése, hazánk védelme. DISZ politikai körök 9. (Bp., 1951), Dolgozó Ifjúság Szövetsége Központi Vezetősége Agitációs Propaganda Osztály, 30+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, ex libris-szel.
20001.

Rufpreis:
2 000 HUF

A világháború okiratai. Összeáll.: Eduard Bernstein. I.: A német fehérkönyv. Bp., [1915], Népszava (Világosság-ny.), 56 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, sérült, ragasztott gerinccel, szétvált fűzéssel, a lapok többsége kijár.
20002.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF