Hans Jürgen Hansen: Die Schiffe der deutschen Flotten 1848-1945. Augsburg, 1998, Weltbild Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Hajrá honvéd - Erdélyért. Erdélyi vonatkozású dalok gyűjteménye a magyar katonaszellem szolgálatára. Bp., 1940, Vitézi Rend Zrínyi csoportja. Papírkötésben, 46 p.
2 db II. világháborús témájú, német nyelvű könyv: Guido Knopp: Das Ende 1945. Der verdammte Krieg. München, 1995, C. Bertelsmann. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Eva Berthold - Norbert Matern: München im Bombenkrieg. Düsseldorf, 1983, Droste. Kiadói kartonált papírkötés.
Az ifjúság legszentebb kötelessége a néphadsereg erősítése, hazánk védelme. DISZ politikai körök 9. (Bp., 1951), Dolgozó Ifjúság Szövetsége Központi Vezetősége Agitációs Propaganda Osztály, 30+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, ex libris-szel.
A világháború okiratai. Összeáll.: Eduard Bernstein. I.: A német fehérkönyv. Bp., [1915], Népszava (Világosság-ny.), 56 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, sérült, ragasztott gerinccel, szétvált fűzéssel, a lapok többsége kijár.