Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 81

19955.

Rufpreis:
6 000 HUF

19956.

Rufpreis:
6 000 HUF

Katonai tereptan tankönyv. II-III. köt. II.: Tisztek, tisztiiskolák (-tanfolyamok) részére. Gyakorlati rész. III.: Honvédek, tisztesek, tiszthelyettesek részére. Bp., 1966-1967, Honvédelmi Minisztérium. Kiadói félvászon-kötés, a III. kötet ázásnyomokkal.
19957.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lukács József: A magyar katonai hírlapok és folyóiratok bibliográfiája II. Rákóczi Ferenctől napjainkig (1705-1941)    Korabeli félvászon-kötésben, kiadói papírborító belekötve. 189 (2)p.
19958.

Rufpreis:
5 000 HUF

Baldur von Schirach: Revolution der Erziehung. Reden aus den Jahren des Aufbaus. München,1942,NSDAP, 197+3 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, aláhúzásokkal, bejelölésekkel és jegyzetekkel.
19959.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dell' Adami Géza, tarczali: Megváltás Szibériából. Kidolgozta: Vámosi Saáry Jenő. A borító Vámosi Saáry Jenő munkája. Bp., 1925., Stephaneum-ny., 1 t.+ 264 p. + 36 (fekete-fehér képtáblák. t. + 2 (térképek, közte az egyik kihajtható) t. Kiadói színes, illusztrált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
19960.

Rufpreis:
5 000 HUF

19961.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fazekas Miklós: Az észak-balatoni vasút története. (1909-1999.) Balatonfüred Városért Közalapítvány 19. Balatonfüred, 2005, Balatonfüred Városért Közalapítvány, 244 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.
19962.

Rufpreis:
4 000 HUF

Göde Lajos: Wolhyniában. [Debreczen, 1918, Hegedüs és Sándor], (Rosenfeld és Tsa. ny.), 3-197 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, címlaphiánnyal.
19963.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Wolfgang Paul: Geschichte der 18. Panzer-Divission 1940-1943. Mit Geschichte der 18. Artillerie-Division 1943-1944. Anhang Heeresartillerie-Brigade 88. 1944-1945. 1989., Preußischer Militär-Verlag. Német nyelven. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19964.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Dolinay Gyula. Ifjusági olvasmányok fiuk és leányok számára. Számos képpel. (86 l.) Budapest, 1884. Légrády. Kiadói papírborítóval Aranyozott korabeli egészvászon kötésben .
19965.

Rufpreis:
4 000 HUF

A M. Kir. "Gábor Áron" Honvéd Tüzérségi Hadapródiskola története 1941-1945. Bp., 1997. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19966.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF