Tétel

Es ist möglich zu kaufen

Ich möchte es kaufen:

  In den Korb   Löschen

Rufpreis:

4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD

Beschreibung:

Dolinay Gyula. Ifjusági olvasmányok fiuk és leányok számára. Számos képpel. (86 l.) Budapest, 1884. Légrády. Kiadói papírborítóval Aranyozott korabeli egészvászon kötésben .

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : szr