Max Seydewitz - Kurt Doberer: Todesstrahlen und Andere Neue Kriegswaffen. [Halálsugarak és más új háborús fegyverek.] London,1936,Malik, 287+1 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.