Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

Fritz Mihály (1947-) DN "MÉE II. János Pál pápa / Patrona Hungariae" kétoldalas bronz emlékérem (22mm) T:AU patina
31782.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) DN "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
31783.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fűz Veronika (1951-) 1991. "Horthy Miklós Magyarország Kormányzója 1920-1944. / Bajai látogatása emlékére 1921. október 7. - Bajai Éremgyűjtők 1991" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BA8
31784.

Fűz Veronika (1951-) 1991. "Horthy Miklós Magyarország Kormányzója 1920-1944. / Bajai látogatása emlékére 1921. október 7. - Bajai Éremgyűjtők 1991" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo BA8

Rufpreis:
2 000 HUF

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" kétoldalas jelzett Ag emlékérem sérült műanyag tokban (31,28g/0.999/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, folt
31785.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1981. "Bartók Béla 1881-1945 / A kékszakállú herceg vára" emlékérem előlapi verőtöve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (37mm)
31786.

Rufpreis:
10 000 HUF

Galántai Fekete Géza (1906-1976)? 1940. "Esküvőnk emlékére 1940. Jul. 2. / Szüleinknek Margit és Laci" kétoldalas, két félből álló emlékplakett (75mm) T:XF
31787.

Rufpreis:
5 000 HUF

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - ,,Az ember tragédiája'' színpadi bemutatásának 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo ST2
31788.

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - ,,Az ember tragédiája'' színpadi bemutatásának 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo ST2

Rufpreis:
2 000 HUF

Garamkeszi János (1936-) 1985. "10 éves a MÉE Mosonmagyaróvári Csoportja / Szigetközi Napok" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31789.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gáti Gábor (1937-) 1989. "A MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Széphalom / Kazinczy Ferenc 1759-1831" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo SU1
31790.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gáti Gábor (1937-) 1989. "A MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely 1989. aug. 4-6. - Széphalom / Kazinczy Ferenc 1759-1831. - Jót s jól, ebben áll a nagy titok.." bronz kétoldalas emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo SU1
31791.

Gáti Gábor (1937-) 1989. "A MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely 1989. aug. 4-6. - Széphalom / Kazinczy Ferenc 1759-1831. - Jót s jól, ebben áll a nagy titok.." bronz kétoldalas emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo SU1

Rufpreis:
2 000 HUF

Hellebrand Béla (1882-1965) 1938. "Szent István" "Stephanus R. S. Hungariae / Regnum Obtinvit Coeleste Strigonii MXVIII" bronz, kétoldalas emlékérem peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel, fa tokban T:AU
31792.

Rufpreis:
4 000 HUF

Horváth János (1940-) 1981. "50 éves a Magyar Élettani Társaság" kétoldalas, öntött bronz plakett (92mm) T:AU CS 917.
31793.

Horváth János (1940-) 1981. "50 éves a Magyar Élettani Társaság" kétoldalas, öntött bronz plakett (92mm) T:AU
CS 917.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF