Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

1995. "Magyarok Őstörténete és Honfoglalása - Kik vagyunk emlékérem" kétoldalas, aranyozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:PP
31542.

Rufpreis:
3 000 HUF

1995. "Magyarok Őstörténete és Honfoglalása - Kik vagyunk emlékérem" kétoldalas, aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, dísztokban (42,5mm) T:PP
31543.

Rufpreis:
3 000 HUF

1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
31544.

Rufpreis:
1 000 HUF

1996. "A magyarok honfoglalásának 1100 éves évfordulója emlékére" 8xklf db-ból álló aranyozott Cu emlékérem szett eredeti dísztokban. Tartalma: Attila, Attila találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. (42,5mm) T:PP
31545.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1996. "Millecentenarium Hungariae 896-1996 / Magyarország ezeregyszáz éves 896-1996" kétoldalas jelzett Ag emlékérem sérült kapszulában (~5,80g/0.835/27mm) T:UNC
31546.

Rufpreis:
4 000 HUF

1996. "Naturexpo '96" egyoldalas üveg emlékérem, műanyag dísztokban (49mm) T:AU
31547.

Rufpreis:
4 000 HUF

31548.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1997. "90 éves a magyar kenőanyag gyártás / MOL" kétoldalas bronz emlékérem (78mm) T:AU
31549.

Rufpreis:
3 000 HUF

1997. "90 éves a magyar kenőanyag gyártás / MOL" kétoldalas bronz emlékérem, műanyag tokban (78mm) T:AU
31550.

Rufpreis:
3 000 HUF

1997. "Konzumbank - Corvinbank egyesülés 1997" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem T:AU (eredetileg PP) patina
31551.

Rufpreis:
2 000 HUF

1998. "Kandó Főiskola Centenáriuma" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
31552.

Rufpreis:
2 000 HUF

1999. "Messer Hungarogáz 1989-1999 / 10 év" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:AU, (eredetileg PP), patina
31553.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF